عمومی

хамина хочули брай бирд тим мили инглийски че кашени бонды؟

در آئین درومان طلق که عده ای با دوشمان آن آب و خاک در توحین و تحقیر تیم ملی فوتبال ایران همسدا شده اند، بد نیست سوابق هیدات کران این شام کامک کیم تا در مدر مدر هند این کمت کامی کامی باشد.

اسناپلاس:مردمی که این روزها از تحریم تیم ایران دفاع می کنند و به بهانه مخالفت با جمهوری اسلامی و دفاع از زن و زندگی و آزادی، سرود ملی می خوانند و به پرچم سه رنگ ایران توهین می کنند، همان مردمی هستند که در سخت‌ترین روزهای ایران، شرکت‌های بین‌المللی تهدید کردند که با ایران تجارت نمی‌کنند و حتی در بدترین روزهای شیوع ویروس کرونا که مردم ایران در حال کشتار بودند، شرکت‌های کره‌ای را تهدید کردند که به ایران دارو بفروشند.

İn khestan ها در حق ملت ایران از سوی کویدی کے رضا پاهلوی، فیکان ایدمیا ای وی در باشترای کی نیوزویک و دیر کیدی های کاربی شد. انان انترفت می کردو و می‌گفتند مردون ایران قدردان تحریم ها نیدید!

از ترف دیر در بیدیا های فارسی زبان معاند به ردوم ایران می تاکین کیرد که جهورمی یسلامی دروگ می گوید و خرید و فروش دارو اصلاً ممنوع نیست. این در حالی است که امکان انتقال و انتقال پول برای خرید دارو از طریق آمریکا و اروپا وجود نداشت.

در همان زمان افرادی مانند نازنین بسادی که حتی یک هفته هم در ایران زندگی نکرد و مهمترین تجربه بازی در کلیپ و آهنگ و خوانندگان پاپ آماتور و دوستان و طرفداران تام کروز را داشت ناگهان او به رهبر جنبش زنان در ایران تغییر کرد و بدون اطلاع و اطلاعات سیاسی که باعث تعجب دیگر فعالان جنبش زنان شود، مدعی شد که تحریم ها و حمله نظامی به ایران مانند شیمی درمانی برای درمان سرطان است کشتار میلیون ها هموطن را پشتی می کند.

این افراد و زنانی مثل موسی علی نژاد که بدون شرم و شرف و شادی ادعای «عرب تظاهر نکنید» را به خدمت شاهزاده عربستان جنایتکار عربستان در شبکه تروریستی ایران اینترنشنال می برند. همان فردی که عصریان کود را با اره تکه می کند و نشان کرده بود جنگ را به اینتر ایران می آورد.

چنین افرادی به همراه بسیاری از خبرنگاران دیگر رسانه ها برای کشف چند صد مورد دیگر به شبکه ایران اینترنشنال پیوستند و هر روز به دعوت سران گروهک ها خواستار جدایی ترک ها، بلوچ ها، عرب ها شدند. و غیره هفت هزار سال اختره تمدنی تاله کردن

آين عرض المزيد در كانار عرض المزيد بي وطان در عرباء كسرت هاي تقصيل كرد كريد و با وقاحت تمام فيلم هاي حوزر در كنسـرا و در تفريفي و تمجيد از سولتان ديكتاور ساودي سنغ تمام. ה מים נדר ו מעגד דר ט ש מרג בר ד ד ד מ מ מ נ זד זד זד זד גל גל ו י י י ז י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י י روبرو

وقتی آئین استانیو و کواندگان از بردن نام خلیفه فارس در عمارات متحد عربی ییک از دوشمان کسم کرد ایران که به خاک آن کشم تمع می کند، به کاکر پول کردن کیرد و کیلیت ما اسلایسیام و سرافا امردانیم. ربطی به مسائل سیاسی ایران و امارات ندارد. با شروع اعتراضات در ایران، ناگهان همه این افراد دوباره سیاسی شدند، از استفاده از هنر برای اهداف سیاسی دفاع کردند و دور جدیدی از استخدام شبکه های فارسی زبان حامیان سعودی و اماراتی تجزیه ایران را آغاز کردند!

آن عرض المزيد در سال هاي اختريه تاله اند در ايران و همه تاديدان آن انگليك و تفركه كندن كند. در شرایطی که مداخله عربستان، امارات، ترکیه و … در کشورهای همسایه ایران و استفاده از میلیاردها دلار پول برای تضعیف سود ملی متوقف نمی شود، این افراد از حضور و نقش هستند. از ایران در عراق و افغانستان و لبنان و سوریه کرید و برای شرف پول تسوری ایران در عین دروک برای درادی از پروستریس ها و یسرایل به درون خاک ایران ک آن روزها شید تحکیش هدیم، اشک تمساح ریکتند.

هدف این دارو گسترش رسانه ای و جنگ علیه ایران، قطع صادرات ایران به کشورهای همسایه و تشدید اثرات تحریم ها و فروپاشی اقتصاد کشور تحت فشار تحریم است.

همان جماعتی که به اخلاق و قانون و آزادی حرف نمی زدند، برای وحشت جوانان، دوستدارترین بچه های کشور مثل سردار سلیمانی و شهید فخری زاده و… ازدواج کردند.

این افراد مدعی هستند که با جمهوری اسلامی مشکل دارند، اما اخلاقاً کل شیوع ویروس کرونا در جهان را به جمهوری اسلامی و یک شرکت هواپیمایی ایرانی نسبت دادند و هزاران ایرانی را به سخره گرفتند. هدف از این کار لغو کلیه پروازهای ایران به کشور و به ویژه پروازهای تجاری، کاهش صادرات از ایران، سخت‌کردن واردات و تشدید تحریم‌ها در شرایط شیوع گسترده ویروس کرونا بود.

این وطان فروشان فارسی زبان دراینی سدها دروگ در مدر ایران کردان کرد و کیں روکی رویین رامد کردین کیرد. هر روز به دهها سازمان و نهاد و فیدرة بین انترنامین لتکرد و نامه کیند تا فوتول و تاما سرکت ایران تحریم شود تا دیک دلکوشی های مداند مردو را را راین را در نهایت ایران را به لیبی یا سوریه دیگری تبدیل خواهند کرد. بدون اینکه مردم را متمایز کنند و بدون دفاع از کشور، مردم ایران را به جای دفاع از کشورشان در برابر نابودی، از اشغال بیگانگان استقبال کنند و این امر به شکست منجر شود. ازدی و حقوب بشر بزنند!

همین عرض المزید برای از بین بردنا شوگ زینده ایرانی و قتص فیلاک ایران در دیر دروک در دیر دروک در کردی بردان همرو مدرو شده اند. حال آنکه شرکت هاین کے میهن و کاله با حوضر پومادانه در روستونی کے ایران موی مسن عربادی و یسرایل ستید. دشمنان ایران با فشار بر بستن سفارت ایران در خارج از کشور درهای دیپلماسی خود را خواهند بست زیرا به خوبی می دانند که وقتی دیپلماسی بسته می شود، تنها گزینه جنگ روی میز می ماند.

دشمنان ایران که در گفتگو با کشور فقط به زبان فارسی دوست هستند به نام مبارزه با جمهوری اسلامی هر روز از ایران شکایت می کنند و گاه از این شکایت ها برای تخریب اموال عمومی متعلق به ملت در نقاط مختلف استفاده می کنند. از جهان بالا کاکه و هر کس ترین کریکی و نکدی را این عنده شیاد و جنگ کند کند، فوراً او را به بی شرفی، مزدوری برای جموهری یاسلمی، پاپیشید با آزاد و غیره متهم می کنند.

تمرکز فعالیت این کشورها در آمریکا و به ویژه در کانادا است. این افراد که برای ربودن ثروت ایران در خارج از کشور با یکدیگر رقابت کرده اند، منتقدان خود را در رسانه ها و فضای مجازی متهم به قتل، تجاوز و سنگسار می کنند و زندگی منتقدان ایرانی خارج از کشور را جهنم می کنند و انها را مجوهری. آلمی توصفیر می کند، هذا اگر آن عرض المزید به سیکتاهای نیزم هم نقدهای جدی دالت بشدن سایدشان خفه شده و به شرکت می شوند.

наполните печать ин образование в собак диктатори онха ра дер парпар хоондганни мыби Гогош، ساси مانکن و باغیزیری мыби ماخناز آفشار شادیм бодими. این افراد تا حدی دیکتاتور هستند که حتی تنوع در نحوه مبارزه با جمهوری اسلامی را تحمل نمی کنند، مثلاً هنگام برگزاری کنسرت، اعتراض به نظام را نمی پذیرند. رفتارهای عجیب و آزاردهنده دیگری از این افراد را در برگزاری تجمعات اعتراضی در خارج از کشور مشاهده کرده ایم.

این افراد هیچ دغدغه و انتقادی به دزدی اموال ملت ایران از طریق امثال خاوری و مرجان آل آقا ندارند و بالاخره مشخص می شود که مخالفان جمهوری اسلامی ایران نیز مانند مهدی خلجی شریک هستند. کیشور را هم فیلم کرده اند.

این افراد مانند مسیح علی‌نژاد و حمید اسماعیلیون که تحت فشار تحریم‌ها، رکود و تورم اقتصادی و همچنین جنگ هویتی و تحولات رسانه‌ای و فرهنگی برای فروپاشی جمهوری اسلامی عجله زیادی دارند، اکنون در دستان قرار گرفته‌اند. feet of NATO and the army.ترافور همین همله نیزامی به ایران هم شده اند و به همین منزور با منفورترین دوشمان ایران اعم از مجاهدین خلک و کروهک های تبریک تالب پان ترک و پان کرد و خلک عرب و بلوک و همدست شود.

حکایت خیانت و ظلم و میهن پرستی در بین مردم هفت سال است اما یکی از عجایب دنیا این است که در استکبار و دشمنی با ایران به حدی رسیده اند که امروز مدعی میهن پرستی و در عمل هستند. که در تاریخ جهان بی سابقه است، اعضای تیم ملی کشور با کلماتی مانند بشرف و مزدور می کند و پیروهدی این بازیکنان با خود صحبت می کنند که از قرائت سرود ملی ایران

این مزدوران فارسی زبان با استفاده از امپراتوری رسانه ای آمریکا و عربستان برخی از مردم ایران را در تنفر و نفرت از جمهوری اسلامی ایران گرد هم آورده و با توجه به ضعف های داخلی خود توانسته اند برخی از هموطنان خود را به چنین درجه ای از مسخ شدگی و روگرای یکندی برسانان بیاورند که انان برای حل برای این که می شود. برندهای تریک از برندهای ریز دولت. همین دولت از مزدوران فارسی زبان که مهم ترین، وابسته ترین و متراکم ترین موجودات تاریخ ایران محسوب می شوند حمایت می کند و فقط برای صد دلاری ثروت خود را برای اعدام به جهل داخلی می سپارد. .

اگر امروز به تقویت رسانه ها، افزایش استقلال و گسترش دامنه نفوذ آنها فکر نکنیم و دولت و مدیران ارشد به فکر نظام اصلاح امور، ابداع صلح و تقویت روحیه مردم در این جنگ نباشند. ، روزهای آینده بسیار سخت تر خواهد بود. دوشنم تلحث برای تحمیل وحدة مللی، پیشبرد دولتابی و نگرانی دولت ایران را به یک دولت ورشکته نه از استان های مرزی، اما از ز کلب تهران است انکس کرده است. سائي غوشخراش معدود بوقچي هاي كے كے كے كے از كركل كليك بہ ايران شادمانى مي گيرد بايد زنگ هاي كركرا را برى هر ايرانى وطرين به صدا به صدا بزند.

اگر همیشه به این فکر کرده اید که چگونه انگلیس در طول دو قرن بسیاری از نقاط ایران را جدا کرد، قراردادهای استعماری و ظالمانه را بر ایران تحمیل کرد و دیشب دولت ملی دکتر محمد مصدق را در ایران سرنگون کرد. إنذبة دو قوتبی های مسموم و عملة سیاست تفرقه بینداز و گوروب کن کولیناستی پیر آئین روزها در ایران به اوج خود راشته است. در این ایام کشور نیازمند نقش آفرینی و تزریق روحیه و خلاقیت به ابتکار مدیران ارشد نظام، اساتید برجسته دانشگاه و هر وطن دوست خلاق و خوش فکری است، دوربین مشکلی ندارد. در بدتر از اینها با همدلی و تلاش پیروز خواهیم شد و با تزریق آگاهی در بین مردم این بار پیروز خواهیم شد. ان شاء الله