اجتماعی

آخرین جزییات نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی/۶۳۰ واگن متروی داخلی در راه شهرهای کشور

مديركل دفتر همل و حمل و نقل و تردد شهري رازينگين شهرداري ها و ديهري هاي كيشر در تنزير لاحمين دفتر نوسازي ناوزي نوسازي همل و نكل جميل از تامين 6300 واگن متروي توديد براي سديدي كيشر در اينده براي كبر داد.

مرزیه حصاری در گفت‌وگو با عسنا، در تفسیر آخرین اقدامات انجام شده در حوزه نوسازی کشتی، حمل و نقل عمومی کیشور.

وی افزود: از جمله مهمترین اقدامات انجام شده در این بخش، امکان فعال سازی فاینانس 630 واگن مترو است که این پروژه تکمیل می شود.

در ادامه گفتیم: 630 دستگاه واگن در داخل کشور تولید می شود که توسط واگن سازان داخلی با مشارکت شرکت های خارجی تولید می شود. از سوی دیر تسریع در قراد داد تصفید 315 واحد واگن مترو برای شهرهای شیراز، اصفهان و تبریز نیز تکمیل شده و شهر قم نیز به این قرارداد اضافه شده است.

وی تاکید کرد: برای دستیابی به این توافق، اکثریت تولید حذف می شود و اقدامات زیر توسط وزیر کیشور انجام می شود و در این دستور 30 ​​واگن مترو در شهرهای هدف فعال می شود. 9 ماه آینده.”

مدیر دفتر حمل و نقل و ترافیک شهر و روستای کیشور در بخشی دیگر از شرکت خود به موضوع نوسازی ناوگان اتوبوسرانی در کیشور اشاره کرد و افزود: باسوس شهری با تصفید فریدی 80 درصد دولت و بیشتر 20 درصد تسویه شهرداری شهرداری. ها تعریفی برای شد; البته قراردادهای دیگری نیز در دستور خودرو است که با کمک دولت نهایی می شود.

وی افزود: در جست و جوی نوسازی ناوگان تاکسیرانی، تولید خودرو مشخص نشده است به این معنا که هنوز مشخص نیست چه خودروهایی برای ناوگان تاکسیرانی استفاده می شود و قیمت آنها نیز مشخص نشده است. ذا eo ص ص صنالک ص ب ب ب تامین eech oud تاک کمک کای ب ett در تحليل استهم براي ناوگان علي تعليم نوسازي تاكسي ها را هم جلو ببريم اما در حال حاضر اوكاكي خاسي در اين هوزا نيافتاده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید