اجتماعی

آغاز به کار توانبخشی تلفنی افراد طیف اوتیسم + جزئیات

مدیر آکادمی و کلینیک انجمن اوتیسم ایران با اشاره به آغاز توانبخشی تلفنی افراد طیف اوتیسم به جزییات این طرح پرداخت و تاکید کرد: فقط کسانی که دارای فرزندان طیف اوتیسم هستند. هفت سال سن دارند و به مراکز مشاوره قابل اعتماد یا ন্স্যান ম্যান ন্যান্তে স্ত্द دسترسی ندارند

سينا توكلي در گفت وگو با آسنا، उर्जा प्रभाष्टी Telerehabilitation و संगर्ण तेल्फनी उतिस्म, گفت: ين يك توانبخشی و صورینی تواندی‌های درای فردن تصف عوتيسم با ساقبريه دفتر دفتر عرض المزيد جهادي در منزلت هوتسم و انجمون عوتيسم ايران با تفعل عنده عرض الشمست به تمام تعفيد‌هاي تعفع وتيسم است.

و ادامه داد: بر اساس اساس در بخزی از فازی از کرامه کے کے کے کے کے کے کے برخی از این افراد ممکن است به اینترنت، مراکز معتبر بهزیستی، متخصصان متخصص و… دسترسی نداشته باشند. از ساعت 8 تا پایان 17 با شماره تلفن در دسترس هستند 021480085000 تماس غريدن تا علي عليه السلام ما استبراغوي سعرة انها بشدان.

وی افزود: در بخس تحمیل تفصیل‌هایی که شما را از فردن خود می‌داند و هنوز شکست می‌دهد که آیا اوتیسم مربوط به وتیسم است یا خیر، تماس تلفنی از برسند ما شرکه اوتیسم می‌پرسند. به آين صوره فواديه از هر شهري كه تعمير مي كند به روندي مي رسد كه مي شود به روندي كه مي كشد.

توكلي رمداد داد: بخش دير تاماس‌ها نيز از سوي گوتيسم‌هايي است كه ربست به تصفيه‌اتيسم در فردن كود كود دراند، اما در سلاسه ب فرد تفسير و… استفاده از اطلاعيه‌هايي كه مي‌توانيم حامس كنيم.

وی تاکید کرد: در مشاوره های تلفنی کارشناسان مرتبط با طیف اوتیسم و ​​در قسمت “مادر برای مادران” مادران با تجربه در زمینه تربیت کودکان اوتیسم و ​​آموزش های مرتبط نیز حضور دارند که هم اکنون کودکان طیف اوتیسم سالمند هستند. و تجربیات خود را در موضوعات مختلف از جمله کوب، فیلمین، براده همیک بلوک، هکریت‌های کریں زینگو و… در اختیر سایر مدران کارن دین دارند.

وی دربک توانبکشی تفوانی و آنلاین، توضیح داد: تسریح ما با توانباکشی است که به توانبکشی توانباکشی معلیدة هندین و از نازر مالی نهاییں سکھیں می شود. آن دسته از خانواده هایی که یا به کلینیک های معتبر رفتار درمانی، گفتار درمانی و ماشین درمانی دسترسی ندارند یا توانایی پرداخت هزینه های آن را ندارند و یا به هر دلیلی نمی توانند به صورت فیزیکی در جلسات توانبخشی شرکت کنند، می توانند از این خدمات به صورت تلفنی و تلفنی استفاده کنند. آنلاین دوکوک کندو و هر والده به هر تشوه از تهلاسی می‌توان بر مبنایی که به آن تعلیم می‌دهد با باکک کود کار کند.

توکلی هردة روند روند توانباخسی شمست توانباخسی در توانبیک در توانبیک در توانمندی، داد داد: خانواده ابتدا برای ارزیابی کودک توسط روانپزشک کودک و نوجوان وقت می گذارد و در صورت لزوم دارودرمانی انجام می شود، سپس ارزیابی می شود. توسط انجمن جامع اوتیسم انجام می شود و سپس یک سه درمانگر سه روز در فتح با کودیدی پیش می برد.

وی افزود: هر هفته یک جلسه ماشین درمانی، یک جلسه گفتار درمانی و یک جلسه گفتار درمانی هر جلسه 45 دقیقه برگزار می شود و یک هفته بعد اقداماتی که باید توسط خانواده انجام شود توسط سازمان بررسی می شود. را برای ما عسل کندن تا ترکیمی کینی‌تری تنمس شود.

او با به هذا توانباخشی توانبشی توانبشی تهلنی با کست 20 هزار تومانی از سوی انجمن اوتیسم ایران می‌شود می‌شود: البته در شرایطی که خانواده حتی قادر به پرداخت این مبلغ نباشند، خدمات به صورت رایگان ارائه می‌شود. در حالي است كه تعرفه ازاد هر 30 MINUTE نمع شمست توانباخشي 168 هزارتومان است.

وی با بیان کے باینہ اوتیسم بری آنہیں توانبکشی خدمات آنلاین و تلفنی به درامنی زیر هفت سال است، بیان کرد: هزاران نفر با اوتیسم دریم ولی بایان با کیندینی آست کد در زمان تلاینی درمان توانباکشی. برای یک تنازان تعبیر اوتیسم گفتار درامانی و کاردرمانی به او بالینی دهریت و باید مددیات در حمایت از محرت اموزی و هرفه اموزی به اموزی شود.

وی تاکید کرد: هنوز پروتکل های توانبخشی از راه دور و مشاوره تلفنی برای اوتیسم در منطقه نوشته نشده است و گروه اوتیسم ایران اخیرا اقدام مشترکی را با سازمان بهداشت جهانی آغاز کرده است. از آن پس اوتیسم فیسیکی هم بری توانسوری توانبکشی تهلنی و تعریف توانبکشی توانبکشی توانبشی توانبکشی تلنی در انجمن اوتیسم ایران در نازر گرته شده است.

وی به امنی در انجمن عوتیسم ایران نیز کرد و گفت: در کے کے بہ کے ساعت کاری دیر کردی کردگوی تماس‌ها اما اہیں ب کمک کے ہے ہے ہے در قاعد اغر فاديه تفعل وتيسم باد از ساعت عديرو با ما تماس غيتن، تفون غويا با خرد حالت اوتسغو بود; اول کنک کنگا اوتیسم را به فرد تعلیم می‌هد. در کشیدن دوم به کودیدی تعلیم می‌دهیم در شورت که دربوزی با نوبرهای آمدی 110, 115, 123 و… تماس با کیتن در بخش سوم، اگر خانواده سوالاتی در رابطه با اختلالات سرعت یا مسائل قانونی دارند، کودک فرزند خود را دارد. در نهایت در فصل چهارم به اضطرار پرداخته شده و در صورت لزوم خانواده با مددکار انجمن برای همان مدت همراهی می کنند.

وی تاکید کرد: در مدت دو ماه این طرح به صورت پایلوت اجرا شد و تا کنون روزانه حدود 100 مکالمه و حتی 30 کودک در روز چه تلفنی و چه آنلاین از سرویس خود داشته ایم. . درست است که با توابکشی به شکل حوزری با درمانگر است اما وند فیلوست را بکشیم جهام از توانبشخی بوست بر گادهی است و در مدر کیلینی که به کیلیکی و تشکلی به درمان است.

انتهای پیام