اجتماعی

آغاز ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس سمپاد از امروز

ثبتنام در آزمونهای ورودی دبیرستانهای دوره اول و دوم مدارس استعدادهای درخشان سال تحصیلی 1402-1401 از امروز شانزدهم فروردین ماه آغاز و تا 25 ام همین ماه ادامه دارد.

حال شما چطور است؟ بر اساس ‘دستورالعمل آزمونهای ورودی دبیرستانهای دوره اول و دوم مدارس استعدادهای درخشان سال تحصیلی 1402-1401’, ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی پایه هفتم و آزمون ورودی تکمیل ظرفیت پایه دهم از روز سهشنبه 16 فروردین تا روز پنجشنبه 25 فروردین از طریق سامانه ثبت نام به نشانی. azmoon.medu.ir انجام خواهد شد.

بر اساس این دستورالعمل، تمام مراحل، صدور اقلام پیش از آزمون، چاپ، بسته بندی و ارسال دفترچه سوالات بر اساس حوزه بندی، تصحیح پاسخ برگها، اعلام نتایج و پاسخگویی به درخواست های تجدید نظر، به صورت ستادی و آزمایشی انجام می شود. و نوار پیام متنی و پنجره در پنجره به همان پنجره با پنجره و پنجره تنظیم شده است.

آزمون ورو پایه هفتم، رصس ساعت 9 صبح روز پنجشنبه مورخ 26 خرداد ماه قمری، ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 27 خردادماه برجار برجار برنیشود.

توصیه می شود در هیچ یک از تنظیماتی که می خواهید استفاده کنید، حافظه مورد نظر را انتخاب نکنید. اگر به مرکز داده دسترسی ندارید، نمی توانید به هیچ رسانه ای که دارید دسترسی داشته باشید.

مااطببب م‌ .ککک ککبک شب شخص

بازی را به خاطر بسپار

دیدگاهتان را بنویسید