ورزشی

آغاز ثبت نام بلیت بازی‌های ایران در جام جهانی از ۴ اردیبهشت

علاقه‌مندان به خرید مسابقات بلیت تیم ملی ایران در جام جهانی 202 قطر با توجه به ثبت تعداد بلیت‌های موجود در فدراسیون فوتبال می‌توانند نسبت به نام شرکت در قرعه کشی اقدام کنند.

به گزارش دوران خبر، بر اساس اعلام کارگروه ویژه مسابقات بلیت فروشی تیم ملی ایران در جام جهانی و پیرو اختصاص سهمیه محدود به فدراسیون فوتبال ایران در سه مسابقه تیم ملی در مرحله گروهی ها از سوی فیفا، همچنین بر روی سایت فیفا که در شرایط محدودیت ها قرار دارد. امکان با انجام قرعه کشی خرید بلیت صورت می پذیرد، هواداران تیم ملی در داخل کشور می توانند جهت ثبت نام به منظور شرکت قرعه کشی خرید بلیت، از طریق سامانه بلیت فروشی فدراسیون اقدام کنند.

اگر ظهر بلیط.ffiri.ir داشته باشید، یکشنبه می توانید بلیت تهیه کنید و ظهر شنبه می توانید بلیت تهیه کنید.

شرایط ثبت نام بلیت جام جهانی ۲۰۲۲:

1- ثبت نام در سایت به منزله خرید بلیت مسابقه نبوده و فدراسیون فوتبال تنها در قبال برندگان قرعهکشی که در موعد مقرر وجوه مورد نظر را خواهند کرد ملزم به ارائه بلیت خواهد بود.

2 ثبت نام از علاقه مندی ها به رایگان و بدون اخذ وجه صورت گرفته و تنها برندگان قرعه کشی طی مدت معین پس از پایان مهلت ثبت نام ملزم به پرداخت وجوه بلیت به منظور تکمیل خرید صورت خواهد بود.

اسم اونی که دنبالش میگردی چیه اسم اونی که دنبالش میگردی اسمش چیه؟

4 قرعه کشی پس از ثبت نام طی روزهای نهم و دهم اردیبهشت بر اساس مکاتبات صورت گرفته توسط فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) انجام خواهد شد و اسامی برندگان توسط فیفا به فدراسیون فوتبال ایران ارسال می شود و از طریق ارسال پیامک همچنین حساب کاربری هر An. فرد فردی است که می داند چه چیزی می خرد.

5 بهای بلیت منطبق با نرخ تصویب فیفا بر اساس معادل تومانی قیمت روز ریال قطر به علاوه 10% کارمزد (بر مجوز فیفا) در مهلت فوقالذکر (2) دریافت می شود.

٦-برندگان قرعه کشی تا ساعت ٢٤: ٠٠ روز چهارشنبه ١٤ اردیبهشت به منظور بررسی وجه و فرآیند تومیل عدم پرداخت وجه در پایان مهلت اعلام شده به منزله انصراف از خرید بلیت تلقی و نفرات جایگزین از فهرست ذخیره شده در قرعه کشی به ترتیب اولویت انتخاب خواهد شد. نفرت انگیزترین کار این است که روز شنبه یک ساعت و نیم وقت بخواهید، بهترین زمان برای خرید یک محصول جدید.

7 اطلاع رسانی در فرآیند تکمیلی ویژه ثبت نام و یا پذیرش در قرعه کشی نیز تأیید می شود و خرید نهایی بلیت از طریق سرشماره پیامکی 10009892 صورت خواهد گرفت و پیامک ارسالی از سرشماره دیگری در این مورد ویژه تایید فدراسیون فوتبال نبوده و ممکن است با The دادگاه به تعویق افتاد.

8- با توجه به اینکه خرید و فروش بلیت در بازار آزاد و غیر قانونی ثبت نام انسان واقعی به منزله اعلام آمادگی هر فرد جهت دریافت مسابقات جهانی جام جهانی تلقی می شود و در صورت انجام این فرآیند ممکن است به فرد دیگری تبدیل شود. وجود ندارد.

بر این افراد فدراسیون فوتبال در قبال شرکت، آژانس های مسافرتی یا عشقی که نسبت به خرید غیر مستقیم بلیت از فرد ثالث اقدام می کند هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

9 سهمیه ویژه فدراسیون فوتبال ایران مختص هواداران تیم ملی در داخل کشور است و علاقمندان به خرید بلیت های تیم ملی در خارج از ایران بازی با ثبت نام در سایت فیفا جهت تهیه بلیت اقدام می کنند.

10 اولویت قرعه کشی با هوادارانی است که جهت تهیه بلیت هر سه مسابقه مرحله گروهی تیم ملی ثبت نام کرده اند و علاقه مندی هایی که مایل به خرید بلیت یک یا دو مسابقه تیم ملی در این مرحله باید در اولویت قرار گیرند. همچنین تقدم یا تاخر ثبت نام تاثیری در افزایش شانس برنده شدن در قرعه کشی نمی تواند داشته باشد و نام در ساعات اولیه با آخرین ساعات مهلت ثبت نام از جهت افزایش شانس خرید بلیت متفاوت باشد.

فدراسیون فوتبال تنها در ویژه فروش بلیت های دریافتی به عنوان سهمیه فیفا در این سه مسابقه مسئولیت پرواز و در مورد حضور افراد در کشور قطر، بلیت و اقامت در این کشور مسئولیتی نخواهد داشت.

علاقه به ثبت نام و تهیه بلیت جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در کلیه مراحل ثبت نام و خرید می توانید سوالات خود را به شماره های و 09013589808 09013513166 در نرم افزار واتساپ همچنین آدرس ایمیل Ir-ticket2022@ffiri.ir ارسال کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید