بین الملل

آماده‌باش مهران برای میزبانی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاه برای خادمی عزاداران

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از ایلام، بهروز ناصری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام از زیرساخت های دانشگاه آزاد اسلامی در مرکز شهر مهران از جمله پارکینگ 15 هکتاری این دانشگاه بازدید کرد. با ظرفیت هزاران وسیله نقلیه در روز. اربعینمهران بر ضرورت بسیج امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد عیلام برای خدمت رسانی به زائران دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه در ایام اربعین تاکید کرد.

مهران آماده میزبانی از زائران اربعین است/ بسیج امکانات دانشگاه برای خادمان تعزیه

وی در دیدار با امام جمعه و فرماندار مهران گفت: کربلا در ایام اربعین ایلام و مهران میزبان میلیون ها عاشق و دلداده به عنوان دروازه ورود به آستان های عظمت و پیشانی ایران زمین خواهد بود و در این راستا دانشگاه آزاد اسلامی ایلام با تمامی امکانات در خدمت شما عزیزان اربعین می باشد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام با بیان اینکه رسالت جدید دانشگاه آزاد اسلامی حل مشکلات استان ایلام است و با نگاه بلند استان ایلام و سایر نهادها و ادارات، نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه است، گفت: استان ایلام برجسته تر خواهد شد.

مهران آماده میزبانی از زائران اربعین است/ بسیج امکانات دانشگاه برای خادمان تعزیه

ناسري متذكر شد: خدمت به ميهمانان امام حسين عليه السلام در ايام عرب بزرگترين افتخار براي دانشگاه آزاد اسلامي است و دانشگاه آزاد اسلامي با بصيرت و انقلاب دكتر طهرانچي به كار خود ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در ایام اربعین در کنار سایر تشکل ها و نهادهای انقلابی در خدمت مردم خواهد بود، ادامه داد: دکتر تهرانچی بر حضور پر رنگ دانشگاه در ایام اربعین به عنوان یک دانشگاه انقلابی برای رفع مشکل تاکید دارند. در استان ایلام

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: اربعین موجب ارتقای جایگاه معنوی و توسعه این استان می شود و مردم ایلام همچون گذشته میزبان شایسته ای برای زائرین خواهند بود.

امام جمعه مهران نیز در این دیدار گفت: مدیریت انقلابی دکتر طهرانچی موجب تحول و تأسیس دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی شده است.

حجت الاسلام عبدالله امینی گفت: اربعین سایه نظام است و این روزها شهر 20 هزار نفری مهران میزبان میلیون ها زائر است در حالی که همه باید پای کار بروند و مردم ایلام و مهران در این امر حماسه ساز خواهند بود. اربعین سال

وی گفت: مطمئنم مدیریت جهادی و انقلابی دکتر طهرانچی و دانشگاه آزاد اسلامی در ایام اربعین به استان ایلام کمک خواهند کرد.

مهران آماده میزبانی از زائران اربعین است/ بسیج امکانات دانشگاه برای خادمان تعزیه

زیرساخت های شهر مهران برای حضور میلیونی بازدیدکننده در حال تکمیل است

فرماندار مهران نیز گفت: دو جلسه ستاد مرکزی اربعین کشور در مهران تشکیل شده است و مسئولان استانی به ویژه استاندار ایلام پیگیر وضعیت هستند و امسال با توجه به تعداد زائرین و خدمات دهی خدمات، بهتر و بیشتر خواهد شد.

علی عباس شفیعی افزود: مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان مهران در حال فعالیت است و استان ایلام منتظر همکاری و ارسال امکانات دانشگاه آزاد اسلامی برای خدمت رسانی به زوار است.

وی بیان کرد: زمینه لازم برای فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه در راستای کمک به توسعه شهرستان و طراحان پژوهشی و علمی مهیا است.

استاندار مهران گفت: توسعه استان ایلام بدون حضور مراکز آموزش عالی به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک دانشگاه انقلابی بهتر است و برای هر فعالیت و اقدامی باید پیوند علمی و فرهنگی تعریف شود.

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید