اجتماعی

آموزش بیش از ۴۷ هزار تبعه افغان در خصوص خطرات مین در دوغارون

دوران خبر/ خراسان رضوی مهمترین بخش برنامه این است: تعداد برنامه هایی است که می خواهید استفاده کنید و این تعداد برنامه هایی است که می خواهید استفاده کنید.

هادی رمضانی در گفت‌وگو با دوران خبر اظهار کرد: این تعداد که ۴۳ هزار و ۲۲۵ نفر مرد، ۲۱۸۳ نفر زن و ۱۶۷۵ نفر کودک را شامل می‌شود، مهم‌ترین آموزش‌های لازم درباره خطرات مربوط به این موارد است که شامل تشخیص مین و گلوله‌های منفجر نشده، نحوه برخورد با آن است. مودم و داده ها در پنجره، تابلو و ماشین معدن برای استان.

وی افزود: با توجه به اهمیت آموزش‌های مربوط به برخورد با مناطق جنگی این آموزش‌ها به صورت سالانه و در فواصل مختلف برای ورود به کشورشان را انجام می‌دهند. این نوع که دارای تعدادی کاراکتر است و دارای یک عدد و یک عدد و تعدادی کاراکتر متفاوت با یکدیگر می باشد.

رمضانی بیان کرد: سرعت خنثی‌سازی در افغانستان نشان‌دهنده این است که این روند ده‌ها سال طول کشیده و برای مقابله با خطرات احتمالی مین‌ها و مناطق گیاهی به آن نیاز دارد که مردم این کشور توانمندی کافی را کسب کنند.

ویان کرد: با توجه به اینکه خراسان رضوی استان برای حضور مهاجران و مرز دوغارون مهمترین محل تردد این اتباع است، این آموزشها را از سال 1382 در این استان آغاز کرد و در این بازه 16 ساله بیش از سه میلیون و 800 نفر در سال 1382 ارائه شد. زززشو .آگزش..آ.. .آ…

رئیس جمعیت هلال احمر تایباد توضیح داد: در دوران ایمنی ویروس کرونا در ۶ مرحله از سوی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ بسته‌های بهداشتی شامل ۴۰۲ هزار و ۲۶۰ ماسک و ۷۷۰ هزار ژل ضدعفونی‌کننده به مرکز ارسال بین اتباع افغان در مرز دوغارون است.

بازی را به خاطر بسپار

دیدگاهتان را بنویسید