حوادث

اجرای طرح ترخیص خودروهای رسوبی از پارکینگ‌های سراسر کشور

فرمانده پلیس راهور ناجا از اجرای طرحی برای پاکسازی وسایل نقلیه آسیب دیده در پارکینگ های سراسر کشور خبر داد.

به گزارش دوران خبر ، سردار سید کمال هادیانفر صبح امروز در جمع خبرنگاران از اجرای طرح جدید پاکسازی خودروهای آسیب دیده در پارکینگ های پلیس خبر داد و گفت: برای پاکسازی وسایل نقلیه توقیف شده طرح ویژه ای وجود دارد ، از فردا به مدت دو ماه ، به مناسبت ژوئن.

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح هزاران وسیله نقلیه توقیف شده در پارکینگ های سراسر کشور گنجانده می شود ، گفت: با اجرای این طرح به صورت ماهانه ، نیمه پارکینگ پاک شود.

هادیان فر با بیان اینکه این طرح شامل وسایل نقلیه ای نیست که با حکم دادگاه توقیف شده اند ، گفت: به دلیل تخلفات رانندگی حدود 60 درصد این وسایل قابل توقیف و ترخیص است. حدود 40 نفر به اداره پلیس تعلق دارند که حکم دادگاه برای دستگیری آنها دارد و این وسایل نقلیه برای دفع نیاز به حکم دادگاه دارند.

وی با اشاره به اینکه میانگین زمان برای توقیف وسایل نقلیه موفق در پارکینگ ها دو سال و نیم است ، گفت: این طرح در 1213 پارکینگ در سراسر کشور اجرا می شود و ما از شهروندان می خواهیم که حضور خود را برای پاکسازی حضور خود مدیریت کنند رسیدن به روزهای آخر معطل نکن

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: “این طرح مربوط به وسایل نقلیه آسیب دیده است و بنابراین وسایل نقلیه توقیف شده در سال 1999 تحت این نظافت قرار گرفته و می توانند تمیز شوند.” وسایل نقلیه دست دوم و همچنین وسایل نقلیه بدون سابقه در سیستم شماره پلیس از این سرویس معاف هستند.

هادیان فر افزود: “به عبارت دیگر ، وسایل نقلیه زیر 20 سال در وسایل نقلیه شخصی و 15 سال در وسایل نقلیه عمومی شامل این طرح نمی شوند.”

وی با تأکید بر اینکه متقاضیان باید به 10 اداره پلیس در سراسر کشور مراجعه کنند ، گفت: “ما هیچ گونه تعهدی در قبال پرداخت مالیات شهرداری برای وسایل نقلیه تمیز شده تعیین نکرده ایم و نیازی به معاینه فنی نداریم و مالکان یا متصرفین باید پس از پاکسازی پیگیری کنند.” چیزهایی هست

رئیس پلیس راهور ناجا در پاسخ به سوالی درباره اجرای اخیر طرح ترخیص موتور سیکلت جامد که سال گذشته اجرا شد ، گفت: تصفیه موتورسیکلت ها هنوز ادامه دارد و بیش از 280 هزار موتورسیکلت به مالکان تحویل داده شده است. ” .

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید