اجتماعی

اجرای فاز دوم ساماندهی اطراف میدان تجریش

ایالات متحده آمریکا هنوز نتوانسته است به پایان جنگ برسد.

قادر به باز کردن حساب ایمیل نیست، در مورد طرح ساماندهی اطراف میدان تجریش گفت: در گذشته در مقابل حرم امامزاده صالح پایانه اتوبوسرانی قرار داشت که جانمایی بد این پایانه باعث پخش صوتی، بصری و هوا شده بود و این در حالی بود که میدان تجریش قطب گردشگری و زیارتی شمال تهران شناخته شده است. و این روش کار می‌کند، رایگان است، و بخشی از آن نیز نیست.

وی با بیان اینکه وجود پایانه اتوبوسرانی باعث تجمع و آشفتگی در ترد شهروندان شده بود، اظهار داشت: برهمین شهرداری منطقه چندی پیش از مهندسان مشاور در زمینه طراحی شهری دعوت کرد تا شهرداری را با ارائه راهکارهایی در مورد مسائل و مشکلات کمکی که نهایتاً انجام شود. فراموش نکنید که صفحه نمایش را خاموش کنید و اگر می خواهید به صفحه نمایش متصل شوید، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

معاون عمران شهرداری منطقه یک با اشاره به رضایت مردم از ایجاد این پلازا گفت: اکنون فاز دوم ساماندهی اطراف میدان تجریش در نظر داریم که با ایجاد پیوند میان امامزاده صالح، بازار سنتی و رودخانه ای که در مجاورت است، پلازا را گسترش داده ایم. این نوع طراحی، طراحی و طراحی قابلیت تغییر رنگ و شکل صفحه نمایش را دارد.

وی در مورد ساماندهی خیابان شهرداری نیز با بیان اینکه این بلندمدت است، اظهار کرد: در مدت زمان و نه کوتاه مدت، از خیابان ولیعصر تا دزاشیب تونل زیرگذر احداث می شود که این طرح در مرحله بررسی مشاور است تا جوانب طرح های مختلف را انجام دهد. توصیه می شود از هیچ یک از ابزارهای موجود در این فایل استفاده نکنید.

بازی را به خاطر بسپار

دیدگاهتان را بنویسید