استان ها

اختصاص 103 میلیارد تومان مازاد درآمد به استان کرمان

دوران خبر / کرمان رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: در ساعات پایانی سال جاری 103 میلیارد تومان به طلبکاران استان کرمان اختصاص یافته است.

به گزارش دوران خبر، دکتر محمدرضا پورابراهیمی با اشاره به اداره کل روابط عمومی نماینده مردم کرمان و راور اظهار کرد:

وی افزود: با هماهنگی اعتباربخشی و سازمان برنامه و بودجه و دیدار با مدیر کمک های هدفمند سازمان و با هماهنگی با مبلغ 103 میلیارد تومان از محل منابع اختصاص یافته به استان در ساعات پایانی از سال.”

پورابراهیمی تصریح کرد: اقدامات لازم برای ارزیابی منابع استان بر اساس آیین نامه انجام شده و با وجود این مقرر شد این کار در سال آینده انجام شود.

نماینده مردم کرمان و راور گفت: در مجموع 103 میلیارد تومان از محل اعتبارنامه مرکز استان اداره، آموزش فنی و حرفه ای، هوانوردی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و صنایع دستی، نوآوری، توسعه و تجهیز مدارس، انتقال خون، بهزیستی، بیمارستان جنوب کرمان، بیمارستان کرمان، بیمارستان جنوب کرمان، سازمان منابع آب و منابع شمال استان کرمان، اداره کل حفاظت محیط زیست کرمان، اداره کل آشیر جنوب کرمان، اداره کل استانداری کرمان، کرمان سازمان کشاورزی و شمال کرمان، اداره کل راه و شهرسازی شمال و جنوب استان کرمان، اداره کل تعاون، مددکاری و رفاه اجتماعی، شرکت مهندسی آب و آبفای کرمان، کلیه ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شمال و جنوب کرمان و شهر کرمان مشخص شده است.

رئیس کمیسیون اقتصادی افزود: بیشترین تخصیص اعتبار مربوط به شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با یک میلیارد تومان اعتبار، کل حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل جاده ای با 2 میلیارد تومان اعتبار و کل مدیریت راه و شهرسازی استان کرمان با 2 میلیارد تومان اعتبار است. میلیارد تومان تخصیص اعتبار پیدا شود.

پورابراهیمی می افزاید: با تخصیص این مبلغ مبلغ مربوط به مشکلات مربوط به پرداخت حقوق کارگران و بخشی از پروژه های عمرانی دستگاه های اجرایی تا حدودی بالا می رود.

پیام شدید

دیدگاهتان را بنویسید