عمومی

اردستان در ستوستو قریمز کرونایی کارد دارد – اینگای آنلاین | اخبار ایران و جهان

حسن ذبیحی در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین، اظهار داشت: با توجه به روند افزایش آسیب‌ها و درمان‌های بیمارستانی در شهرستان اردستان، وضعیت محیطی این شهرستان در تازه‌ترین رنگ‌بندی‌های اعلام شده قرمز است.

وی افزود: در هفته اول تیرماه موج هفتم بیماری کرونا در کیشور ظاهر شد اما در شهرستان اردستان پس از هفته دوم و در هفته سوم تیرماه موج جدیدی از بیماری ظاهر شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان گفت: در دو هفته اول ماه درصد مبتلایان به کرونا در این شهرستان صفر و در هفته سوم 35 درصد و در هفته چهارم. 50 درصد اما در هفته دوم اسفند بیشترین موارد مثبت ابتلا به ویروس کرونا به 60 درصد رسیده است، البته در دو هفته اخیر درصد ابتلا به ویروس کرونا مثبت و حدود 47 درصد است.

ذبیحی در روند درمان بستری پردی کرد، تصریح کرد: در فروردین و اردیبهشت روند سابیت بود یعنی چهار تا شش نفر در یک هفته بستری بودیم که در خرداد و دو هفته در روز اول هفته کاهش یافت.

وی ادامه داد: تعداد بستری ها در هفته سوم و چهارم تیرماه به 3 تا 4 نفر در هفته رسید اما در هفته اول اسفند شاهد روند صعودی بستری ها بودیم و در یک هفته 14 نفر بستری شدند و این تعداد از تعداد بستری شدن در بیمارستان در هفته آخر اسفند 15 نفر در هر هفته بود

مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان در خصوص روند مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در این شهرستان گفت: در هفته اول فروردین تنها یک مورد فوتی مثبت به کووید 19 تایید شد و از آن زمان تاکنون هفته سوم اسفندماه فوت قطعی نداشتیم اما در هفته چهارم اسفند 2 مورد فوت کامتین ناشی از کوید رخ داد.

ذبيحي تعليم بر حقيبة بر حقيبة في فاكنيسون تسورة عرض المزيد، گفت: تجمع در فازي بسته با جميعت زياد اين هام با از و فيليني بهدا آها برازهاي ياداور فاكسين كم كارد درد.

دیدگاهتان را بنویسید