اجتماعی

از اکران۸۰۰سازه در تهران با موضوع «چرا مرگ بر آمریکا»؟ تا اکران طرحهای فرهنگی مقابل لانه جاسوسی

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از آغاز اکران طرح های فرهنگی در 13 آبان در پایتخت خبر داد و از هنرمندان سراسر کشور برای پیوستن به کمپین گرامیداشت روز ملی استکبار جهانی دعوت کرد. با استکبار جهانی اعلام شد.

به گزارش دوران خبر، رضا صیادی در این باره گفت: این سازمان که پاسدار طراحی و نمایش تبلیغات فرهنگی در شهر تهران است، هدف خود را آگاهی از رویدادهای مهم انقلابی، اجتماعی و مذهبی قرار داده است که عنوان روز ملی است. دستور کار این جلسه بود.

وی به تشریح این ویژه برنامه پرداخت و افزود: از مهمترین اقدامات این سازمان در 13 آبان اکران 21 طرح منتخب از فراخوان جهانی گرافیک، کاریکاتور، عکس و نقاشی بود که طرح های منتخب از بین 290 اثر دریافتی از 93 اثر فعال و برجسته انتخاب شد. هنرمندان کشورمان در بیش از 800 سازه در شهر تهران نصب شده اند و بر این اساس و بر اساس سیاست های کلی شهرداری تهران، کمپین «چرا مرگ بر آمریکا» راه اندازی شد.

صیادی با اشاره به اقدامات خصمانه و ویژگی های رفتار سلطه جویانه آمریکا علیه ایران افزود: تحمیل جنگ، تحریم اقتصادی و تحریم های دارویی، ترور سرکوب شده سردار حاج قاسم سلیمانی، پیمان شکنی، دیکتاتوری رسانه ای، نسل کشی، نژادپرستی، جنگ و نقض قوانین. قرارداد.» دولت ها که بارها در منویات مقام معظم رهبری به آن اشاره شده است، رویکرد برخی از مفاهیمی است که در تبلیغات فرهنگی این زمان مورد توجه قرار گرفته و در آثار منتشر شده از آن به عنوان هشتگ یاد شده است. “

به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، با توجه به اهمیت 13 آبان، علاوه بر ساختارهای فرهنگی سازمان؛ از ظرفیت برخی سازه های تجاری نیز برای نمایش این پروژه های فرهنگی استفاده شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، صیادی همچنین با اشاره به برگزاری مراسم روز دانشجو در مقابل لانه جاسوسی گفت: و ما با لانه جاسوسی سروکار داریم. از این رو ایجاد فضایی در محوطه مراسم به مساحت 650 متر مربع و همچنین استفاده از ظرفیت سازمان برای حریم جلوه دادن این روز از اقدامات سازمان زیباسازی بود. با نصب ۴۰ سازه سیار در خیابان طالقانی حدفاصل میدان فلسطین تا خیابان شریعتی، نصب تبلیغات فرهنگی ویژه این روز را نیز در این منطقه در دستور کار قرار دادیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید