ورزشی

استعدادهای کشور باید با امید و انگیزه تقویت شوند

چه روش شگفت انگیزی برای سرکوب کردن مردم و خلاص شدن از شر درهم و برهمی.صراط» دانشگاه اسلامی واحد بیرجند که در دور دوم رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی کشور مقام اول را کسب کردند، خطاب به دانشجویان اظهار کرد: موفقیت‌هایی که در جهاد علمی و در سنگر علم و پژوهش با تلاش برای دستیابی به دست، جای تبریک دارد.


بیشتر بخوانید:

رتبه نخست دور دوم کرسی‌های آزاداندیشی به تیم «صراط» رسید


نماینده ولیفقیه در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در جهاد علمی باید سنگر به سنگر فتح شود تا به جایگاه اصلی برسیم، زیرا وقتی پای استعمار به اسلامی باز می‌شود بعد از قرن‌ها که مسلمین جلوداران صحنه علم و دانش در طرح‌های استعماری سعی می‌کردند که به ایرانیان می‌رفتند. به‌صورت قطره‌چکان در حد حفظ اجازه کسب علم‌آور را بدهید.

عبادی ادامه داد: آنان تلقین می‌کردند که «نمی‌فهمید» و برای کسب آموزش‌های مستقل مراقبت و ایمان می‌کردند که شهادت مرحوم امیرکبیر یکی از مصادیق همین موضوع است. اما اسلام دین نیست، دین نیست، دین نیست، دین نیست، دین نیست، دین نیست، دین نیست.

وی گفت: مشکلی که با آن وجود دارد، این است که گاهی با نفوذ و گاهی به اسم احزاب به‌صورت ستقیم و. اما نتوانستند جلو ما را سد کنند. معنای واقعی کلمه اسلامی «ما بهترینیم» به معنای «ما بهترینیم» است.

نماینده ولیفقیه در خراسان‌جنوبی اضافه کرد: انسان اصولاً یک موجود نامتناهی آفریده‌شده و استعداد ایرانی چه در روایت و چه بر اساس استنادات کارشناسی، استعداد برتر است. افراد زیادی در دنیا هستند که به علم علاقه دارند.

عبادی افزود: باید این استعدادها را با امید و انگیزه تقویت کرد تا خودباور باشند و روزی که موان عد.

وی یادآور شد: باید استعداد هر فرد را کشف کرد و آن را شناسایی کرد، انسانها هرکدام در رشته خاصی از استعدادها هستند که باید در آن استعداد خاص تلاش کنند، جهاد امروز جهاد علم است، از شاخصه های علم این است که می تواند در صحنه های دیگری نیز وجود داشته باشد. در آینده نه دانش، نه دانش، نه قدرت و نه شجاعت وجود دارد.

دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی هم در این جلسه با ارائه گزارش مختصری از عملکرد دانشگاه در دو سال گذشته گفت: در حوزه علم و فناوری، فرهنگی و علوم انسانی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در کشور در چند سال گذشته، دانشگاه آزاد اسلامی هیچ چیز بهتر از یک نور خوب، تهویه مناسب، تهویه مناسب، به خوبی نگهداری، به خوبی نگهداری، به خوبی نگهداری، به خوبی نگهداری، به خوبی نگهداری، به خوبی نگهداری، به خوبی نگهداری، به خوبی نگهداری می شود، وجود ندارد. به خوبی حفظ شده، به خوبی حفظ شده، به خوبی حفظ شده است.

سیدحسن هاشمی افزود: در مراسم عصر امید که از هشتم تا ۱۱ خرداد در تهران با حضور ۱۰۰۰ شرکت فناور دانش‌بنیان، ۱۰۰۰ ایده و استارت‌آپ و ۱۰۰۰ آزمایشگاه و زیرساخت برگزار شد، دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌جنوبی خود را نشان دهد.

وی از این رویداد به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد فناوری کشور یاد کرد و گفت: توانمندی کشور در بخش فناوری در این رویداد به نمایش گذاشته شد که از بیرجند هم ۲۰ تیم در آن محصولات خود را ارائه کردند.

این سوال مطرح شده است: غرفه دانشگاه آزاد استان خراسان‌جنوبی در این ورد

کسب رتبه نخست رسی‌های آزاداندیشی در رده سیاسی توسط تیم صراط

هاشمی با اشاره به اینکه در حوزه فرهنگی هم اتفاقات خوبی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند و خراسان‌جنوبی رقم خورده است، گفت: در لبیک به سخنان رهبر در برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی امسال دو تیم از دانشگاه آزاد بیرجند به مرحله کشوری راه‌افتاده و تیم صراط متشکل از هشت نفر از اعضای یک حزب سیاسی در حوزه سیاسی نیستند.

پایداری کلید امید و قدرت است.

وی ادامه داد: این رتبه در میان ۴۲۰ واحد دانشگاهی است که از هر یک واحد حداقل پینم

دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی به راه‌اندازی مرکز تحقیقات زمین‌شناسی معدن به‌عنوان دومین مرکز تحقیقات این رشته در کشور اشاره کرد و گفت: در این زمینه فعالیت‌هایی آغاز شد که امیدواریم در سال‌های آتی نتایج آن نصیب استان بشود.

من به جسارت و جسارت زیادی نیاز دارم.

سرپرست تیم صراط دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند در کرسی‌های آزاداندیشی هم در این دیدار گفت: حضور تیمی از بیرجند در این رویداد در مقابل تیم‌هایی که بسیار قوی بودند، کار سختی بود و کسی نمی‌کرد تیم ما در سطح کشور رتبه اول را کسب کند.

پایداری کلید امید و قدرت است.

امین جعفرپورمقدم افزود: این رویداد از دو جهت برای ما مهم است یکی از اعضای تیم را محک زدند و از طرف دیگر باعث تلألو اسم بیرجند و خراسان‌جنوبی شد.

وی ادامه داد: به نگاه‌ها و نقدهای دلسوزانه و راه‌حل‌های مستند، نیاز داریم و هرچقدر می‌توانیم زمینه این کار را در استان فراهم کنیم که استانی را از محرومیت خارج کنیم.

سرپرست تیم صراط دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند به احمیت مطالبه‌گری اشاره کرد و

انتهای پیام / ۴۱۱۷/۴۰۶۲ /

دیدگاهتان را بنویسید