عمومی

استفاده از ظرفیت های فرهنگی برای ارتقاء دانش آموزان در استان سمنان – خبرگزاری آنلاین اخبار ایران و جهانبه گفته خبرنگار مهرو حجت الاسلام علی شکری عصر پنجشنبه در نشستی با آموزش و پرورش شاهرود به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان ، شاهرود و تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت فرهنگی برای غنی سازی آموزش و پرورش ، اظهار داشت: دو اصل مهم در آموزش و پرورش وجود دارد.

وی بر استفاده از ظرفیت های فرهنگی استان سمنان تأکید کرد و گفت: “مراکز فرهنگی و مذهبی ، هیئت های مذهبی ، خانه های قرآنی و 3 بهترین دلیل برای تقویت برنامه های آموزشی دانش آموزان استان است.”

نیاز مخاطب پیمانه

مدیر – تبلیغات عمومی استان سمنان ، 2005 صفحه مذهب دانشجویی که چند سال در شاهرود تأسیس شد ، به عنوان نمونه موفق ترویج فرهنگ دینی در بین دانشجویان نامگذاری شد و اعلام کرد: مرکز سید الشهدا (و) که بیش از 400 دانش آموز را به خود جلب کرد و توانست فعالیت های فرهنگی و مذهبی را به زبان مخاطبان جدید ارائه دهد.

شکری گفت حضار پیمانه وی گفت: “این یک راه قدرتمند برای برقراری ارتباط است. دانش آموزان این مرکز بیش از 40 بازی رایانه ای را برای فصل تعطیلات کرونا طراحی کرده اند و مهارت های نسل جوان را نشان می دهد.”

وی انتقال پیام در فضای مجازی را یک اصل مهم دانست و تأکید کرد: استفاده از فضای مجازی در اولویت قرار دارد و ما در مجموعه تبلیغات اسلامی چندین حرکت مختلف را در کورونا و رمضان در ایام قرآن ، کرنا ترتیب دادیم.

محتوای لوکس ایجاد کنید

سمنان – مدیرکل تبلیغات اسلامی با بیان اینکه فضای مجازی بستر اصلی تولید فیلم و موسیقی و محتوای فرهنگی لوکس است ، تأکید کرد: باید از فضای مناسب استفاده شود.

شکری گفت: “اگر ما کار فرهنگی صحیح انجام ندهیم ، باید عواقب بیشتری را نیز برای آن بپردازیم.”

تقویت همکاری در زمینه آموزش با سازمان تبلیغات اسلامی

رئیس آموزش و پرورش شاهرود همچنین گفت: استفاده از ظرفیت روحانیت ، نماز جماعت ، مبلغان مذهبی و غیره در دستور کار این وزارتخانه است و می افزاید: اصلی ترین سازمان های درگیر در آموزش و پرورش شامل بسیج دانشجویی ، انجمن های اسلامی و انجمن ها است. اولیا و مربیان ، تشکل های دانشجویی و معلمان شورای آموزش و پرورش در صدر فعالیت های فرهنگی و آموزشی قرار دارند.

سیدمحمد موسوی با بیان اینکه شهدای دانش آموزان ، هیئت های مذهبی و تولید محتوای عالی فرهنگی ، فضای مجازی و غیره از جمله مشکلاتی است که ممکن است بر آموزش و آموزش تأثیر بگذارد ، عنوان کرد: آماده استفاده از کلیه ظرفیت های فرهنگی در سطح شهر شاهرود به ویژه ما یک شبکه تبلیغاتی هستیم.


تمامی نوشته های سایت توسط سامانه آنلاین، اقدام به نشر محتوا می نماید، به همین دلیل مسوولیت نوشته های سایت بر عهده مراجع اصلی بوده و سایت دوران خبر هیچ مسوولیتی در قبال تمامی نوشته های سایت ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید