اجتماعی

افتتاح۲همراه سرای بیماران درمنطقه۶ تاپایان تیر/رایزنی برای اصلاح ایمنی ساختمان های ناایمن منطقه

باید برای کاربر امکان پیکربندی داده ها وجود داشته باشد تا در دایرکتوری یکسان ذخیره شوند.

نسسریر رسنن،،،،،،، باهای تاکید بر تسریع ساخت و تجهیز همراه سراهای امیرلویی و خردمند گفت: همراه سرای امیرلویی در مجاورت بیمارستان امام خمینی (ره) با پذیرش ۱۱۰ تا ۱۷۰ نفر و پیشرفت بالای ۹۰ درصد و همراه سرای خردمند در نزدیکی بیمارستان فیروزگر با پذیرش ۱۳۰ نفر. شما هنوز نمی توانید به این صفحه دسترسی پیدا کنید.

به گفته وی، نوید خوبی برای همراهان بیمارستان در منطقه ۶ خواهد بود که به یاری خدا و حمایت از خیرین و با تمام امکانات و اختیارات شهرداری در تیرماه سال جاری شاهد افتتاح این دو همراه سرا بود.

رنجبریان کرد: به همکاران و مدیران معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه دستور داده شده است تا مقدمات و برنامه های لازم جهت تکمیل و راه اندازی دو همراه سرا در منطقه را در اولویت اول امور قرار دهند و با تمام توان برای ایجاد این مهم تلاش کنند.

وی با اشاره به بازدید از پروژه همراه سرای امیرلویی به صورت مستقیم و دیدار و گفت‌وگو با یکی از خیّرین و مدیر این پروژه اظهار کرد که در این بازدید نزدیک در جریان اجرا و ساخت مراحل پایانی این همراه سرا قرار گرفته است.

رنجبریان ادامه داد: در این بازدید سعیدی مدیر پروژه ساخت همراه سرای امیرلویی گزارش کاملی از عملیات عمرانی و نصب تجهیزات ارائه داد و تسریع در مراحل نهایی عملیات اجرایی را تضمین کرد. همچنین محمد حسین مدرسی دانشگاه استاد علوم پزشکی تهران و یکی از خیّرین، پیشرفت های ریالی و پروژه های اجرایی را مطلوب کرده است و این نوید را که از تمام توان مالی و اعلام عملیات خود در جهت بهره برداری از این پروژه مهم در مجاورت بیمارستان امام خمینی (ره) است. اگر می خواهید از گل خلاص شوید و از شر آب خلاص شوید، خلاص شدن از شر آن سخت است.

شهردار منطقه6 در پاسخ به سوالی درباره تعداد ساختمان های ناایمن در سطح منطقه به ویژه در حوزه ساختمان های دولتی، بیمارستان ها و مدارس گفت: مسئول ساختمان های ناایمن در شهر سازمان آتش نشانی است. به طور کلی سه دسته بندی ساختمان های پرخطر، خطرناک و کم خطر وجود دارد که با ارزیابی سازمان آتش نشانی آمار آن اعلام می شود و شهرداری های مناطق بازو و همراه سازمان آتش نشانی هستند.

وی افزود: سازمان آتش نشانی زمانی که ساختمانی را ارزیابی می کند و بررسی قرار می دهد اطلاعات آن برای شهرداری ارسال می شود و شهرداری موضوع را به مالک و ذینفعان اجرا می کند و ادامه می دهد نیز انجام می دهد تا ساختمان بر اساس منطقه دستور العمل ها انجام شود. این نوع کد برای نشان دادن مقدار کد و تعداد کاراکترها استفاده می شود.

شهرداE م ۶ هcrib ا administe در حال حاضر در همین لیست ۶ ساختمان در سطح منطقه جزو لیست ساختمان های نایمن هستند که با حضور سرپرست دادسرای منطقه ۶ تهران جلسه ای برگزار می شود و گزارشی از بررسی سازمان آتش نشانی درباره ساختمان های نایمن منطقه ۶ ارائه می شود.

وی تاکید کرد: سرپرستان ناحیه ۶ قول داد در خصوص ساختمان های دولتی در سطح منطقه و اماکن پرترد مثل بیمارستان ها که در منطقه ۶، تعداد آنها بسیار زیاد است و متعلق به دانشگاه های علوم پزشکی و ارتش هستند، جلساتی با حضور روسای آنها در دادستانی است. برگزار شود تا قوه فشار و اهرم فشاری برای ما باشد تا این دانشگاه ها مجاب شوند بیمارستان های تحت پوشش خود را مورد تذکر قرار دهند و ایمنی را اصلاح کنند و برای تحقق این مهم مشخص شود تا این بیمارستان ها اصلاح شوند.

رنجبریان با اشاره به اینکه یکی دیگر از مکانهای پرتردد در سطح منطقه است که اهمیت ویژه ای برای مدارس وجود دارد، اضافه شود: برای مدارس نیز جلسه ای با مدیرکل آموزش و پرورش تهران و آموزش و پرورش منطقه6 از سوی دادستانی برگزار می شود تا دستور انجام شود. العمل های آتش نشانی به مدارس ابلاغ می شود تا به این ترتیب دست به دست هم دهیم و این موارد را اصلاح کنیم و حداقل ساختمان های پرخطر را به ساختمان های کم خطر تبدیل کنیم.

بازی را به خاطر بسپار

دیدگاهتان را بنویسید