ورزشی

افتخار خادم‌الشهدایی نگین ارزشمندی برای دانشگاه آزاد اسلامی

سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در دیدار با گلمرزا فلاحی، مدیرکل انتشارات حفظ اماکن و ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی، از زحمات وی و همکارانش قدردانی کرد. در مراسم یادواره شهدای دانشگاه


بیشتر بخوانید:

شهید حسین بیرجند مهمان دانشگاه آزاد اسلامی ماند


وی در این نشست که در دفتر اداره کل حفاظت از اماکن و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار شد، از گلمرزا فلاحی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی قدردانی کرد. و همکاران برای برگزاری مراسم بزرگداشت و تجلیل و استقبال از شهید حسین در خصوص کار این شهید دانشگاه با خانواده شهید گفت و گو کردند.

سید حسن الهاشمی در این دیدار گفت: شأن خادم الشهدا سنگی است گرانبها که سالیان متمادی استفاده می شود. دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند می درخشد.

افتخار خادم الشهدایی مروارید گرانبهایی برای دانشگاه آزاد اسلامی است

مدیرکل نشر ارزش های دفاع مقدس و حفاظت از یادمان های خراسان جنوبی نیز گفت: یادواره شهدا با افتخار برگزار و از خانواده شهید حسین استقبال شد.

گلمرزا فلاحی افزود: نامگذاری خیابان ها، برگزاری مراسم یادواره و بزرگداشت، یادآور پاسداشت آثار شهدا و ماندن بر صحنه است.

جواد علیزاده مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد خراسان جنوبی نیز در تشریح این دیدار با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: این مراسم بزرگداشت و بزرگداشت را زدند تا پیام شهدا را به گوش ما برسانند.

به گزارش آنا، در پایان این دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اهدای لوح سپاس از مدیرکل حفاظت و نشر آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی تقدیر کرد. همکاران

انتهای پیام/4103/4062/

دیدگاهتان را بنویسید