ورزشی

افشاگری کامیابی‌نیا از مافیای چند بازیکن پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری دوران خبر؛ کمال کامیابی‌نیا، یکی از بازیکنان پرافتخار پرسپولیس که پس از ۸ سال حضور در این تیم و کسب ۶ قهرمانی بالاخره از جمع سرخپوشان جدا شد، به تازگی در مصاحبه‌ای ماجرای قطع همکاری‌اش را با سرخپوشان پایتخت را توضیح داد.

کامیابی نیا در این خصوص گفت: اولین بار بعد از تماسی که با آقای درویش داشتم متوجه شدم که در لیست مازاد هستم، درصورتی که تا آن لحظه این موضوع به من گفته نشده بود و من هم فقط از فضای مجازی گمانه زنی‌ها به گوشم می‌رسید و بالاخره با پیگیری‌های خودم متوجه آن شدم.

هافبک سابق پرسپولیس ادامه داد: من از یحیی گل محمدی فقط از این بابت دلخورم که این موضوع را خیلی دیر به من اعلام کرد. من قرارداد خانه‌ام را به تازگی تمدید کرده بودم و باید به فکر مدرسه دخترم نیز می‌بودم. درحالی که من دوست داشتم یک فصل دیگر در پرسپولیس بازی کنم و با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کنم.

کاپیتان سابق سرخپوشان از دخالت‌های چند بازیکن نیز پرده برداشت و گفت: آن‌ها دوست نداشتند من و سیامک نعمتی و دو بازیکن دیگر در پرسپولیس بمانیم چون مثل آن‌ها عادت نداشتیم که برای تحویل گرفتنمان دست به هرکاری بزنیم و با افراد بیرون از باشگاه ارتباط برقرار کنیم و در آخر نیز من را به خاطر سنم بیرون کردند و یک هافبک ۳۲ ساله را جذب کردند!

۲۵۱۲۵۱

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.