اجتماعی

امدادرسانی به بیش از ۵١٧ خودروی گرفتار شده در برف و کولاک لرستان

دوران خبر/ لرستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: در بارندگی های اخیر بیش از 150 نفر در محورهای مواصلاتی استان امدادرسانی شده اند.

صارم رضایی امروز 28 دی اظهار داشت: از ساعات اولیه صبح جمعه تا امروز سه شنبه 3 شهرستان درگیر بارش برف و باران بوده و تمامی کارکنان و امدادگران جمعیت هلال احمر استان درگیر خدمات رسانی به هموطنان هستند. به اشکال مختلف 24 ساعته

وی افزود: جمعیت هلال احمر لرستان طی چند روز گذشته به 50 خودرو گرفتار در مناطق برفگیر استان کمک کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان خاطرنشان کرد: پس از بارش برف و کولاک در روزهای اخیر به 8 نفر در پایگاه های امداد و نجات بین شهری استان اسکان اضطراری داده شد.

رضایی افزود: نیروی عملیاتی جمعیت در قالب 25 اکیپ در محورهای مواصلاتی و برفگیر استان مستقر شده و به امدادرسانی به حادثه دیدگان می پردازند.

وی در خصوص کارمند مفقود شده در محور خرمزال – خرم آباد – اندیمشک افزود: عملیات جست و جو توسط تیم های امدادی ادامه دارد. جسد یک دستگاه خودروی نیسان به داخل رودخانه سقوط کرد و در بیرون از آب پیدا شد که متاسفانه جسد وی هنوز پیدا نشده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان تصریح کرد: با وجود جست و جوی تیم های امدادی، هماهنگی های لازم با جمعیت هلال احمر استان خوزستان برای جست و جو در این استان نیز انجام شده است.

رضایی ادامه داد: در مناطق برف گیر تیم های امدادی هلال احمر به خودروها و مسافران احتمالی خدمات رسانی می کنند و خدمات رسانی همچنان ادامه دارد.

وی بر پرهیز از سفرهای غیرضروری تاکید کرد و گفت: اورژانس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی برای هموطنان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید