بین الملل

امیرعبداللهیان در نماز جمعه حیدرآباد +عکس

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری آنلاین دوران خبر، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که در ادامه سفر به هند امروز (جمعه) ۲۰ خرداد ماه وارد حیدرآباد شد، در نماز جمعه این شهر شرکت کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان ظهر امروز (جمعه) ۲۰ خرداد ماه با استقبال مقامات وزیر امور آباد کشورمان بعدازظهر امروز همچنین در نشست «گام‌نویدبخش پیش رو در توسعه فرصت‌های تجاری بین ایران و هند» که به میزبانی فدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنایع ایالت تلانگانای هند و سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حیدر هند برپا شد، شرکت و به ایراد سخنرانی کردند. درداخت.

وی در این نشست که با شرکت بیش از 150 نفر از تجار و بازرگانان آمریکای جنوبی هند به دعوت فدراسیون های بازرگانی و صنعت التلانگانا برگزار شد، به دیدارهای سازنده خود با مقامات هندی و اتاق ویژه دولت هند برای گسترش و تعدیل روابط اقتصادی و تجاری برگزار شد. بین دو کشور اشاره کرد.

وزیر خارجه با تاکید بر سرمایه‌های ارزشمند فرهنگی تاریخی و فرهنگی بین دو کشور، وجود اقتصاد مکمل ایران و هند را از دیگری برشمرد که می‌تواند به تقویت مناسبات و ارتقای آن کمک کند. دو کشور تاکید کرد.

همین امر در مورد خودشیفتگی، خودشیفتگی و خودشیفتگی صدق می کند.

وزیر پیش از این نیز به سفرهای شهرنشینی و در فرصت‌های تجاری در ایران که به میزبانی فدراسیون‌های سازمان‌های صادرکننده هند در شهر بمب‌گذاری برگزار می‌شود، حضور پیدا کرد و در جمع تجار و سرمایه‌گذاران هندی مقیم هند در خصوص توسعه روابط اقتصادی و تجاری بین‌المللی بود. جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی ایران.

. . می .

انتهای پیام /
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید