ورزشی

انتخاب کیومرث هاشمی را به جامعه ورزش تبریک می‌گویم

پورسلمان: انتخاب کیومرث هاشمی را به جامعه ورزش تبریک می‌گویم

رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: انتخاب کیومرث هاشمی را به جامعه ورزش تبریک می‌گویم او مدیر با تجربه‌ای است.

علیرضا پورسلمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دوران خبر، درخصوص بازدید سرپرست وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی ایران پیش از اعزام به بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار کرد: از توجه آقای هاشمی به رشته شمشیربازی ممنون هستیم. قطعا این بازدیدها برای بازیکن‌ها انگیزه بخش است. امیدوارم که بتوانیم با کسب نتایج خوب پاسخ این اعتماد و توجه را به خوبی بدهیم.

وی در مورد معرفی کیومرث هاشمی به مجلس به عنوان وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم نیز گفت: از شخص رئیس جمهور برای اعتماد مجدد به یک مدیر ورزشی ممنونیم. ما ورزشی‌ها با ورزشی‌ها بهتر کار می‌کنیم. قطعا چنین مدیرهایی شرایط و مشکلات ما را بهتر درک می‌کنند.

رئیس فدراسیون شمشیربازی در ادامه خاطر نشان کرد: خوشبختانه شخصی انتخاب شده که لایه‌های مختلف مدیریت ورزش کشور را طی کرده و در این زمینه‌ها هم مدیر موفقی بوده، آقای هاشمی تجربه خوبی دارد و از نزدیک با او کار کردم و می‌دانم که یک شخصیت دارند که همه موارد را کارشناسی شده جلو می‌برند از حالا به جامعه ورزش برای این انتخاب تبریک می‌گویم.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.