ورزشی

انتظار حمایت بیشتر از مسئولان ورزش دارم

بر اساس این گزارش، هانیه رستمیان کماندار المپیکی ایران در خصوص عملکرد خود در فینال تیراندازی گفت: سطح مسابقات بالا بود چرا که در هر رشته دوازده نفر برتر حضور داشتند و رقابت سختی بود اما با تشکر. خدایا در مرحله مقدماتی توانستم رکورد خوبی به ثبت برسانم، ابتدا به فینال می روم، البته در این مرحله در گروهم چهارم شدم و متاسفانه به مرحله نهایی نرسیدم. در مجموع حضور در این مسابقه برای من افتخار بزرگی بود چرا که تجربه دیگری به تجربه من اضافه شد.

وی ادامه داد: سعی می کنم در مسابقاتی که حضور دارم بتوانم رتبه خود را حفظ کنم یا حتی ارتقا دهم تا بتوانم سال آینده در این مسابقات شرکت کنم. قصد دارم در آینده با تحول رنکینگ جهانی به چنین مسابقاتی دعوت شوم تا بتوانم بهترین عملکردم را در آنجا ارائه کنم.

وی گفت: همه ما ورزشکاران منتظر حمایت بیشتر مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هستیم تا بتوانیم در مسابقات بزرگ از جمله المپیک نتایج خوبی کسب کنیم. مهم نیست تیراندازی به تجهیزات و امکانات بیشتر مربوط می شود و هزینه هم دارد و باید خوب هم حمایت شویم تا بتوانیم خوب ظاهر شویم. باید به کارهایی که باید انجام دهیم بیشتر توجه شود تا از نظر تجهیزات و امکانات مشکلی نداشته باشیم تا تیراندازان دیگر بهانه ای برای ماهیگیری و مهمات نداشته باشند.

کماندار المپیکی ایران درباره اهداف خود برای مسیر آینده خود گفت: برای حضور در مسابقات آینده از جمله بازی های آسیایی و سایر مسابقات باید اردوهایی را برنامه ریزی کرد تا بتوانیم در همه مسابقات و اردوها شرکت کنیم و تمرینات خوبی داشته باشیم. به هر حال با حضور در مسابقات است که می توانیم خودمان را از تجربه فینالیست بودن ارتقا دهیم تا بتوانیم با اطمینان در مسابقات بزرگ تیراندازی کنیم و نتایج خوبی بگیریم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان