استان ها

انصراف مهدی کربلایی زاده از رییس هیات بسکتبال شهرستان دزفول

مهدی کربلایی زاده در گفتگو خبرنگار خبرگزاری دوران خبر گفت: درسال گذشته هیات استان خوزستان حکم من را صادر کرد که همان موقع با تماس های فدراسیون به اداره کل استان خوزستان شروع به کار شکنی کرده و اجازه ندادند بسکتبال در شهرستان دزفول احیا شود.پس از گذشت چند ماه و با آمدن سرپرست جدید هیات بسکتبال استان مجددا همین سناریو تکرارشد.

وی گفت :در حالی که هیات بسکتبال استان درصدد برای انتخاب بنده بودند باز هم فدراسیون بسکتبال با فشار فراوان باعث این کارشکنی ها شد.

وی گفت:در نهایت سوال اینجاست که یک فدراسیون انقدر بیکاراست که برای انتخاب سرپرست هیات یک شهرستان انقدر وقت بگذارد؟ قطعا مشکلات شخصی مهم تر است تا آینده روشن برای بسکتبال.

کربلایی گفت:تمایلی بنده به حضور در این سمت ندارم اما اگر بکار گیری مدیران جوان و خاک خورده بسکتبال در دستور کار قرارمیگرفت قطعا در آینده بسکتبال روز های بهتری را در پی میداشت.

بسکتبال شهرستان دزفول که سالیان قبل بیش از۷ تیم فعال داشته امروز هیچ تیم و رده سنی برای فعالیت ندارد.

وی گفت البته گویا یک مهمانی دورهمی برای بسکتبال مظلوم شهرمان طراحی شده و نگاه فنی به آینده آن وجود ندارد.

وی در بیان کرد:لذا اینجانب با اجازه ی پیشکسوتان و اهالی بسکتبال شهرستان دزفول انصراف خود را اعلام کرده و تمایل به حضور در همچین فضایی را ندارم تا این شهرستان لااقل متولی هیات بسکتبال خود را بشناسد و بیش از این لطمه به این ورزش دانشگاهی وارد نشود.

۴۶