حوادث

انفجار بنزین در شاهین شهر/ سوختگی ۷۰ درصدی مرد ۴۰ ساله

آفتاب‌‌نیوز :

عباس عابدی با اشاره به حادثه انفجار به علت نشت بنزین در شاهین شهر اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۶ و ۵۰ دقیقه در خیابان سعدی شمالی مغازه مکانیکی گزارش شد.

وی با اشاره به اعزام یک واحد امدادی اورژانس ۱۱۵ برای این حادثه ابراز داشت: در این حادثه مرد ۴۰ ساله دچار ۷۰ درصد سوختگی شده بود و به بیمارستان امام موسی کاظم اصفهان منتقل شد.

برخورد ۲ موتور ۵ مصدوم داشت

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان همچنین با اشاره به حادثه برخورد ۲ موتور در زیر پل باهنر اصفهان تصریح کرد: این حادثه نیز ساعت ۲۲ و ۴۴ دقیقه به مرکز فرماندهی عملیات اورژانس استان اصفهان گزارش شد.

وی با اشاره به اعزام ۲ واحد امدادی اورژانس ۱۱۵ برای این حادثه گفت: این حادثه پنج مصدوم شامل ۳ مرد و یک خانم و یک کودک دختر داشت
که به بیمارستان کاشانی اصفهان منتقل شدند.

مصدومیت ۶ نفر در واژگونی پژو ۴۰۵

عابدی همچنین به حادثه واژگونی پژو ۴۰۵ اشاره کرد و گفت: این حادثه نیز ساعت ۲۲ و ۱۶ دقیقه به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه این حادثه در کیلومتر یک جاده اصفهان-شاهین شهر اتفاق افتاده است، افزود: یک واحدامدادی اورژانس ۱۱۵ برای این حادثه اعزام شد.

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان با اشاره به مصدومیت ۶ نفر شامل ۴ مرد و ۲ خانم در این حادثه ادامه داد: چهار مصدوم به بیمارستان کاشانی اصفهان منتقل و ۲ مصدوم به اعزام به مراکز درمانی رضایت ندادند.