حوادث

ایجاد تحول عظیم درمجموعه انتظامی کشور با تصویب طرح جامع ساختار

رئیس ستاد کل کشور تصویب طرح جامع تشکیل و تشکیل نیروی انتظامی را تحولی چشمگیر در تاریخ نیروی انتظامی دانست و گفت: در سال 1385، نیروی انتظامی در سال 1380 به عنوان نیروی انتظامی در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش دوران خبر امروز با حضور سردار حسین اشتری فرمانده معظم کل قوا نشست علمی “انتظامی و امنیت” و نمایشگاه ویژه و فناوری نوین “سورینا استار” – معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و سردار دکتر سردار برگزار شد. علی توکار. . «محمد قیصری» – مدیر مطالعات انتظامی و اجتماعی پژوهشگاه علوم – اجرا کرد.

سردار حسین اشتری در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت، مدافعان حرم، به روح بلند و ملکوتی امام راحل(ره) ادای احترام کرد و مدعی شد. . حضرت فاطمه زهرا (س) به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری بی بی دو اعلم، حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت عرض نموده و آرزوی سلامتی و احترام را از خداوند متعال خواستار شدند، حضرت فاطمه زهرا (س) فرمودند: این دیدار جا دارد. جا دارد از زحمات علما و مدعوین از جمله معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در زمینه تحقیق و توسعه در این مراسم تشکر کنم.

نیاز به بهره گیری از تکنولوژی روز

وی همچنین به تنوع و پیچیدگی ماموریت پلیس در جمهوری اسلامی ایران (پیچیدگی جرم، توسعه سریع فناوری و دسترسی مجرمان به فناوری روز) اشاره کرد که برای بهبود خدمات رسانی به مردم ضروری است. بتوانید آمادگی بیشتری برای انجام اقدامات پیشگیرانه برای پیشگیری از وقوع جرم داشته باشید و در صورت وقوع باید از فناوری جدید و فناوری روز بهره ببرید.

طرح جامع ساختار و تشکیلات فرماندهی انتظامی کشور

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تصویب طرح جامع تشکیل و ساماندهی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران توسط فرماندهی معظم کل قوا گفت: این تحول مهمی در تاریخ است و می توان گفت: که تاکنون تغییری در مجموعه پلیس مشاهده نشده است. لذا می طلبد که بیش از هر زمان دیگری آماده خدمت به مردم باشیم.

اهمیت اطلاعات پلیس

او در حمایت از ائتلاف آمریکا صحبت کرد، اما گفت که حفظ استقلال برای نیروهای امنیتی کشور مهم است. از رسیدن به نقطه مطلوب.

اشتری بر لزوم استفاده از امکانات و توانمندی های موجود پلیس برای رسیدن به مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: از این رو فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی محقق شده است. بهره گیری از محققان و پژوهشگران شاغل در این زمینه ضروری است.

وی تصریح کرد: به گفته هادی بزرگ باید همه مشکلات را با نوآوری حل کنیم، بنابراین لازم است خود را در همه ابعاد (به ویژه معنوی، اعتقادی، دینی و …) تقویت کنیم. ستایش خدا.

اشتری همچنین گفت: برای رسیدن به هدف مورد نظر به فرموده مقام معظم رهبری باید زیرساخت ها را تقویت کنیم. انشاالله با ظرفیت های موجود و تلاش همه همکاران، معاونین، مدیران و پژوهشگران و با عنایت به تمامی ماموریت های حکومت وحدت ملی در ماه اکتوبر توانسته ایم به اهداف مورد نظر دست یابیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، در اختتامیه همایش علمی «نیروی انتظامی و امنیت» و نمایشگاه تخصصی و فناوری نوین، پدر شهید بزرگوار «امیر منصور ستاری» «سردار» حسین اشتری در عین حال پدر سرنا ستاری با بیان اینکه این شهید بزرگوار با ایثار و فداکاری خود نقش موثری در دوران دفاع مقدس داشته است و بیش از آن باید به ایثار و رشادت های این شهید دلاور احترام گذاشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید