ورزشی

بررسی ۳ احتمال برای آینده مهاجم پرسپولیس

مهدی عبدی پس از 11 هفته از مسابقات لیگ برتر نتوانست جایگاه ثابتی در پرسپولیس داشته باشد و همچنان نیمکت نشین است. این در حالی است که با اضافه شدن یورگن لوکادیا و شیخ دیاباته به پرسپولیس، شانس عبدی برای بازی نسبت به گذشته کاهش یافته و حتی او به برخی از دوستان نزدیک خود گفته است که در صورت ادامه این روند، احتمال جدایی اش از پرسپولیس وجود دارد. تیم

بر اساس این گزارش، عبدی قبل از شروع فصل به شاگردان چاوز در پرتغال پیشنهاد داد و باشگاه پرسپولیس و یحیی گل محمدی اجازه جدایی به او ندادند، با این حال او کمتر از حد انتظار در این تیم به میدان رفت. مهاجم قرمزپوش پیش از این با پیشنهادهای متعددی از سوی تیم های مطرح لیگ مواجه شده است و یکی از تیم های علاقه مند به جذب این بازیکن نساجی است. گفته می شود مدیر برنامه های عبدی به دنبال بردن این بازیکن به فوتبال اروپا است، البته کار عبدی برای رفتن به اروپا سخت تر از قبل از شروع فصل است.

حمید مطهری برای تقویت خط حمله نساجی به دنبال جذب عبدی است و باید دید این بازیکن برای نیم فصل دوم چه شرایطی ایجاد می کند. رفتن عبدی منوط به رضایت باشگاه پرسپولیس خواهد بود و باید دید او موفق به جلب رضایت باشگاه می شود، فوتبالش را در لیگ برتر ایران ادامه می دهد یا شانس حضور در فوتبال اروپا را محک می زند.

258 258