ورزشی

تجلیل از قهرمانان تیم های پایه فوتبال شرکت فرهنگی ورزش سایپا

  تجلیل از قهرمان تیم فوتبال در شرایط ورزش

در مراسمی با حضور دکتر ابوالفضل فراهانی مدیر و دکترصدر قائم مقام مربیان و بازیکنان قهرمان تیم های پایه نونهالان، نوجوانان و امید سایپا که این فصل موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر تهران شد تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری دوران خبر، در طی این مراسم دکتر ابوالفضل فراهانی مدیر شرکت فرهنگی ورزشی سایت در سخنانی ضمن تجلیل از کادر فنی و بازیکنان آینده دار فوتبال سایت سایپا اظهار داشت: جستجوی بازیکنان و کادر فنی و مربیان این شرکت باعث نتایج درخشان فوتبال پایه و قهرمانی شد که به خاطر این بود. تفاوت این دو باید همان حق باشد.

شرایط فرهنگی ورزش گردشگری به مردم داده است: تصویر پدر و طبیعت اسب به نام این تفاوت. خانواده ها زمینه و بستری را ارائه کردند تا بازیکنان امروز به عنوان قهرمان فوتبال در این مراسم باشکوه حضور داشته باشند و باید قبل از هرچیز قدردان آنها بودند.

دکتر فراهانی با اشاره به اینکه باشگاه سایپا همیشه به عنوان یک باشگاه بازیکن پرور معروف است تاکید می کند: این مسیر به زودی از طریق علم تر پیش گرفته خواهد شد و به همین دلیل است که برای سامانه استعداد یایی باشگاه در آینده راه اندازی خواهد شد که زمینه استعدادیابی بیشتر خواهد شد. را فراهم خواهد کرد.

همچنین در ادامه این سخنرانی فراهانی از حمایت بی دریغ مدیر عامل گروه خودروسازی، جناب تیموری از آیندگان فوتبال سایپا و الزام آنها به برنامه ریزی برای شناسایی و شکوفایی استعدادهای فوتبال و حمایت و حمایت از ورزش کارگری خبر داد.

باشگاه باشگاه در سایت خاتمه برای بازیکنان آینده دار باشگاه سایپا و کادر فنی مجرب آرزوی موفقیت های بیشتر و خاطره کرد: قطعا شما با هدف گذاری و جستجوی ناپذیر می توانید به ستاره های ملی فوتبال ایران تبدیل شوید.

گفتنی است، در بخشی دیگر از این مراسم وحید قاسمی، مدیر ورزش و مهدی عطالو به عنوان نماینده مربیان هم به صورت مختصر به ایراد سخنرانی پرداختند و در پایان این برنامه با اهدای لوح از زحمات کادر فنی و بازیکنان تیم های نونهالان، نوجوانان و امید تجلیل به پایان رسید. عمل آمد.

انتهای پیام //

دیدگاهتان را بنویسید