ورزشی

تحمیل اجباری یک بازیکن به پرسپولیس/ بازگشت مهاجمی که گلزن نبود! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، باشگاه پرسپولیس با وجود جذب بازیکنان داخلی موفق به جذب مهاجم خارجی در نقل و انتقالات تابستانی نشده است.

مصدومیت عیسی آل کثیر و تعداد گل های حمید پاکدل و شیرزد تمیرف در فصل گذشته باعث شد تا یحیی گل محمدی مهاجمان خارجی را با کیفیت جذب کند.

او حاضر بود این توافق را کنار بگذارد حتی با وجود توافق برای فصل بعد تا یک بازیکن خارجی وجود داشته باشد. باشگاه پرسپولیس هم به دنبال کاسیانو و یک مهاجم اروپایی دیگر بود اما در ابتدا مذاکرات با این بازیکن اروپایی به نتیجه نرسید تا مهاجم برزیلی تیم ویزلا پرتغال تنها امید قرمزها برای ورود به پرسپولیس بود.

باشگاه ویزلا که کاسیانو در تمرینات پیش فصل حضور داشت، منتظر است تا مشخص شود که رضایت نامه 300 هزار دلاری برای این بازیکن وجود دارد تا بتواند او را به پرسپولیس منتقل کند، اما این توافق هنوز صورت نگرفته است. او همچنین می تواند سرپرستی یحیی گل محمدی را بر عهده بگیرد.

سرمربی پرسپولیس نمی خواهد فشار و نتیجه نگرفتن پرسپولیس در هفته های آخر را تجربه کند. از این رو مسئولان باشگاه اعلام کردند که تامیروف به تهران بازگردانده شد تا در جمع بازیکنان این تیم بماند.

تامیروف که فصل گذشته در دور برگشت به پرسپولیس آمد، با وجود حضور مستمر در ترکیب اصلی، تنها یک گل به ثمر رساند تا هواداران این تیم را ناامید کند، اما حالا با وجود کمبود مهاجم، چاره ای جز ادامه دادن ندارد. حضورش در پرسپولیس

مهاجم ازبکستانی پرسپولیس قرار است صبح یکشنبه هفته آینده برای شرکت در تمرینات پیش فصل وارد تهران شود.

دیدگاهتان را بنویسید