حوادث

ترافیک پرحجم مسافران عیدفطر در چالوس، هراز و فیروزکوه/ بارش باران در جاده‌های ۴ استان

رئیس اطلاع رسانی و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی آخرین وضعیت تردد در جاده های کشور را تشریح و از ترافیک نیمه جدی در مسیرهای شمال کشور خبر داد.

احمد شرانی در گفتگو با دوران خبر، وی در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی کشور در اولین روز از تعطیلات عید سعید فطر گفت: همچنین تردد از مسیر شمال به سمت جنوب ممنوع است. در این محور تردید وجود دارد اما در محورهای بالکان به سرودر، آتشگاه، سیاه بیشه و مرزن آباد حجم ترافیک نیمه جدی است.

وی با بیان اینکه تردد در هر یک از دو باند در محور عقب هراز و همچنین حجم گزارش شده است، گفت: در سه باند محدود رانندگی کنید، نیمی از ترافیک در محور نیمه جدی و سنگین است. در تقاطع.” تردد در مسیر جنوبی به شمال محور فیروزکوه نیز روان و تنها در محدوده گیلاوند و دماوند ترافیک نیمه سنگین است.

شیرانی با اشاره به اینکه ترافیک در محدوده کرج – قزوین حدفاصل گلشهر به کمالشهر نیمه جدی گزارش شده است، گفت: ترافیک در محدوده کرج – قزوین حدفاصل گلشهر به کمالشهر نیمه جدی گزارش شده است. در محور ساری – سزار نیز وضعیت مشابهی گزارش شده است همچنین در محور اردبیل – آستارا و بالعکس شاهد حجم تردد خودروها و افزایش تراکم ترافیک بوده ایم.

رئیس پلیس اطلاعات و کنترل راهنمایی و رانندگی وضعیت جاده ها نیز گفت: معادل گزارش های کشفی در حال حاضر شاهد بارش باران در بخش هایی از مناطق آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان و خراسان رضوی هستیم.

در این زمینه بخوانید:

برای سفرهای عید فطر آماده باشید

عجله و عجله در دویدن

شرانی همچنین با بیان اینکه 2 درصد تصادفات در شهرها و 2 درصد در سایر جاده ها رخ می دهد، افزود: واقع بین شهری و خصوصی در 3 کیلومتری شهر است. در عین حال، ضروری است که نوازندگان با اطمینان و دقت کافی بازی کنند.

با اعلام شماره تلفن از مسافران و مسافران درخواست می شود قبل از شروع سفر با اطلاع از شرایط جغرافیایی و ترافیکی کشور و با در نظر گرفتن دقیق اطلاعات موجود برای سفر خود و انتخاب مناسب ترین مسیر با این شماره تماس حاصل فرمایند. .

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید