عمومی

تعليق المدرسة و دانش‌هاي اصفهان شنبه 17 دي غيرحودري است – استبدال محر | اخبار ایران و جهان

منصور שיקר פרוש מדירקל עראשים עשראן אספהנארים דר קופתווה בא מפאראנש درنزرگرتن در در کشک کے گنه آموزش و پرورش اصفهان، فلاورجان، خمینی شهر، برهارمباركة, شاهين شهر, نجف آباد, زرين شهر, فولادشهر, ساجزیبخش مرکزی کاشان و آران و بیدگل روز یکشنبه 27 ماه از تعطیلی مهدکودک ها، مهدکودک ها و آموزش و پرورش استثنایی این مناطق خبر داد.

وی افزود: بر اساس تصمیم این کمیته تعدادی از کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی که در گروه های حساس و پرخطر قرار دارند از جمله کارمندانی که از بیماری های قلبی عروقی، عروقی، مزمن ریوی و خاک رنج می برند، زنان باردار. وکارکنان خانوم درای فرز دبستانی و زيرشش سال، تی روز شنبه 17 دی ماه به روست دورکاری تنمر کیمت کرد

مدیرکل منتدیر برای استانداردی اسفاهان مشخص کرد: کری کردی تردیک با پلاک زوج وفرد در شهر اسفاهان تی فردا از درب منزل استخدام فردا شد.

این شیشه فروشی افزود: بر اساس تصمیم این کمیته، ایستگاه های بهداشتی با هدف اطلاع رسانی، آموزش و ارائه خدمات مرتبط در میادین اصلی و پرتردد شهر توسط دانشگاه علوم پزشکی و جمعیت حلال احمر استان ایجاد می شود.

مدیرکل برامیک برای استانداردی اسفاهان کرد کرد، شهروندان باید ضمن پرهیز از حضور و انجام فعالیت های ورزشی در فضاهای باز و هسته مرکزی و شهرهای پرتردد از ماسک استفاده کنند.

شیش فلاس ض اضاف ک کجا: د I’ve ر آی آی فالی واحدای تلید ش و م، آج هام و آالت و یز اای هاوتگاوتگ عیات خصوصی. خبرنگار

امتحانات برگزار خواهد شد

به گزارش خبرنگار آنلاین، روابط عمومی آموزش و پرورش استان اصفهان نیز اعلام کرد که تمامی امتحانات داخلی و نهایی مدارس در روز یکشنبه طبق برنامه قبلی برگزار می شود.

شاخص کیفیت هوا کلانشهر اصفهان امروز جمعه با میانگین 153 AQI برای هشتمین روز هفته در وضعیت قرمز و ناسالم برای همه شهروندان قرار دارد و هوای استان نسبت به افزایش شرایط از فردا تا شنبه هشدار داده است.