فرهنگ و هنر

تقدیر ویژه جشنواره مونیخ از «برادران لیلا» 

فیلم سینمایی «برادران لیلا» که در ژانویه اکران می شود، فیلمی از پادشاهان آلمان است که بسیار کوتاه و زیبا است.

به گزارش دوران خبر، «برادران لیلا» در جدیدترین حضور بین‌المللی خود در مسابقه «Cinemaster» جشنواره فیلم مونیخ آلمان به نمایش گذاشته شد و تقدیر از هیئت داوران بخش اصلی جشنواره را دریافت کرد.

یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های مجموعه «کوروش اروپا» در دنیای فیلم‌های دوسالانه وجود دارد.

ساخته روستایی پیش از این در رقابتی هفتاد و پنجمین جشنواره کن جایزه بهترین فیلم اصلی این رویداد را نگاه هیئت داوران فدراسیون بین‌المللی بود.

این فایل باید در بخش “اشعار” مشاهده شود: این همان فایلی است که می خواهید استفاده کنید. این فایلی است که مدتی است به اینترنت لینک شده است. اگر اپلیکیشن مشخص شده در لیست زیر ندارید، باید مشخص کنید که نمی خواهید از این گزینه استفاده کنید. اگر هیچ داده ای در این صفحه ندارید، می توانید آن را تغییر دهید و نمی توانید از آن استفاده کنید. و اگر با آن مشکل دارید، پس باید سعی کنید از شر آن خلاص شوید و از شر آن خلاص شوید. چیزی به نام یک مرورگر وب رایگان و آسان برای استفاده وجود ندارد. اگر می خواهید از شلوغی های مورد نیاز خود خلاص شوید، باید بتوانید از شر بهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید.

ترانه علیدوستی، نوید محمدزاده، سعید پورصمیمی، فرهاد اصلی، پیمان معادی، محمد علیمحمدی، نیره محمدی و مهدی حسینی نیا بازیگران این فیلم هستند و شرکت فرانسوی «Wild Bunch» نیز بخش بین‌المللی این فیلم را بر عهده دارد.

هششووو .ب .بب… .فففففففف………….

بازی را به خاطر بسپار

دیدگاهتان را بنویسید