اجتماعی

تهران آماده میزبانی از “جاماندگان اربعین”

به رسم هر ساله، امسال نیز در روز اربعین حسینی، زائران حرم امام حسین (ع) به سمت شهر حرکت کرده و پیاده به سمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) حرکت می کنند، حسین هزینه و این خدمات را از پارکینگ برای وی ادامه داد: استقبال از عابران پیاده.

طبق گزارش ما، سالهاست که اشیکان مندا از زیارة حسین(ع) در روز الربعین، بری درکة ذره‌ای از عشق امام حسین به کیابان‌های تهران می‌کند و به کیابان‌های تهران می‌رود، امسال نیز انتظار می‌رود که بیش از 3 میلیون نفر با رفع محدودیت های ویروس کرونا می توانند در این مراسم شرکت کنند و بر همین اساس مسئولان اجرایی شهرداری تهران برای پوشش هر چه بهتر این مراسم به شرح زیر اقداماتی را انجام داده اند.

سه ملیون جامانده در تهران

امسال سازمان فرهنگی هنری شهرستان علیرضا فاطمیان پور معاون سازمان فرهنگی هنری شهر گفت: 9 سال پیش جمعی از دانش آموزان تصمیم به زیارت حرم امام عبدالعظیم گرفتند. حسنی را در روز اربعین به زیرة حرم عمام حسین (ع) از میدان امام حسین با پای پیاده به سمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی کرد کرد و این حرکت ادامه یافت و امسال نیز مردم از میدان به راه افتادند. ساعت 7 صبح روز اربعین ایيني يمام حسين به سمت حرم عبدالعظيم حسني عرض المزيد و تا ساعت 18 وردائ

فاطمیان پور با بیان اینکه در طول مسیر بیش از 600 متر توسط مردم نگهداری شده است، اظهار داشت: سازمان فرهنگی هنری نیز برنامه ای در نظر گرفته است که هر 700 متر یک کنتور برای ارائه خدمات ویژه به بانوان و کودکان در نظر گرفته است. כרא קח מעשים שפיע רוי עמאנדגע ר אזאמאנגדע ר עשאנן ו צינדרים מי דינד מי דינד קה ברמין אסאם מוקב​​האי פרישון ברים באנואן ו צעדין תעביה שדע EST ו תחת מוקב אמן אבנין מי קדילים.

معاون سازمان فرهنگی شهر فرهنگی هنری تهران با بیان اینکه این مراسم از ساعت هفت صبح با قرائت قرآن، قرائت اربعین و دعا آغاز می شود، گفت: : جهت کاهش ترافیک انتهای مسیر در دو نقطه میدان بسیج و حرم عبدالعظیم محل قرائت عرباین با تطبیق حریم حرم بربا می شود و تا نماز المغرب به روست. من المنزل دارد.

وی با بیان اینکه در تمام طول مسیر برای نماز برگشت تدارک دیده شده است، می افزاید: همچنین در نقطه هشتم مسیر چایخانه ای برای پذیرایی از برکات و موکب هایی از افغانستان، پاکستان، عراق و شاید یمن برپا شده است. در مسیر راحـیمایی حضور دارند و هماهنگی‌های لازم با مساجد، مدارس و حسینیه‌ها اندیشیده شده تا درهای آنها باز شود و امکاناتی برای استفاده از سرویس بهداشتی و یا استفاده زائرین از این فضا برای استراحت و نماز فراهم شود.

فاتیمیان پور می‌گوید: برکی موکب‌ها مردمی سردان و عرض المزید در کنار مسجد، می‌کندن. אמא מא מאשרים מאנ בה מוקב ה אינ אסט קח נוע פוטראי שאן ב מוקע ועועועאנ به عنوان مثال، در انتهای مسیر، یا زمانی که تمایل بیشتری به آب و نوشیدن نشان می دهید. البته در 22 دقیقه پیاده روی 3 میلیون نفر در پیاده روی شرکت خواهند کرد.

به گزارش دوران خبر، با کلیک بر روی لینک آدرس و مشخصات مدارس، مدارس، مراکز درمانی و …

بوس در مترو رايون bray jamandganga piyan rovi arbaeyn

برای سهولت تردد در روزهای چهارشنبه اتوبوس و مترو نیز مفید است و حامد عباسی، مدیر شرکت بهره برداری مترو تهران این زمان را اعلام می کند: از ساعت 10 تا 9، نامه چهار از 7 تا 5 دقیقه، نامه شش از 15 تا 10 دقیقه و حرف هفت از 14 به 12 دقیقه کاهش می یابد. برنامه حرکت قطارها در خطوط پنج (تهران – صدیقیه)، هشتگرد، مهرآباد و فرودگاه امام خمینی (ره) تغییری نمی کند و مانند برنامه تعطیلات تکمیل می شود.

نامی به رایگی بودن سریوس دهی مترو در استانهای امام حسین (ع) و شهرری تا پایان راحـیمایی جاماندگان روز ربایین یک و کارتنشان می‌کند: در این روز جدا از زائن سرفاسیله راک کترها، بری عزام کترهای فوکفردهی نیز ودرد دارد.

همچنین شرکت شهر تهران اعلام کرده است که به مناسبت برگزاری مراسم پیاده روی اربعین حسینی، ناوگان خدمات حمل و نقل را برای شرکت کنندگان در این مراسم ارائه خواهد کرد که بر این اساس شرکت شرکت شهر تهران قادر خواهد بود اتوبوس های مورد نیاز خود را در مناطق اطراف مستقر کند.

همچنین با توجه به حماک فیلدهای سوگواری در مخور خیابان 17 شهریور، بسوس برکین در روز عربی حسینی تعلیمی نیم‌کند و تست‌رسانی در کنتنی بسوس برکینی است.

نزافت عرض المزيد اربعین با 1500 کارگر

بر اساس این گزارش، محمدمهدی عزیزی، مدیر سازمان مدیریت پسماند شهر تهران نیز در چهار هفته گذشته یک میلیون کارگر در مسیر 14 کیلومتری عابر پیاده دارد و می گوید: از هفته گذشته اقدام به پاکسازی و پاکسازی جاده کردم. جاده را مخصوص مسیر 14 پاکسازی کردیم.» در مورد تعداد کیلومتر پیاده روی توافق کردیم و از تمام ظرفیت های مناطق به ویژه مناطق 20، 12، 17 و 16 و کارگران سازمان استفاده کردیم. پیزمند به صورت مستمر در مسیر پیاده روی حضور خواهد داشت.

ادامه می دهیم: در این روز با حضور 1000 نفر و 500 نیروی انسانی حدود 40 دستگاه و 360 دستگاه خدمات لازم را به شهروندان ارائه می کنیم. همزمان بیش از 2000 کانتینر ذخیره سازی ثابت در خیابان و بیش از 3 کیسه زباله توزیع شد و همچنین کادر آموزشی سازمان برای تشویق مردم به استفاده از ظروف زباله در این مراسم.

ثبات راديو العرباين

رضا صیادی، مدیر سازمان زیباسازی شهر تهران نیز با اشاره به برگزاری مراسم زیارت اربعین حسینی در تهران، خاطرنشان کرد: در تول مصیر با برگزاری این موکب، برپایی رادیو اربعین به عنوان یک اثر و اثر صدا در کنار نصب خوشنویسی و هنر परचम हा व आकरान है है हैरणी ، जेलो हैनरहाय शहर मेसिर मेसि इन आवेट आयीनी र दैज द द मी( व پار वा मी वा बेह वा आयीनी आवेटा इन आवेटा मेसिर मेसिर मेसिर मेसिर मेसिर मेसिर मेसिर दER शहरी शहER हैER हैER है.

باست غستری در مسیر پیں روی جامانگانگ اربعین ممنوع!

سیدامیر فتاحیان، مدیر شهر تهران از استقرار نیروی انتظامی عابر پیاده در سطح شهر تهران با 500 نیروی انتظامی شهرستان خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی پلیس شهرستان و همکاری حوزه های شهرستان، 500 نیروی انتظامی شهرستان با حضور 500 نیروی انتظامی شهرستان 100 خودرو و 50 موتور سیکلت در 13 محور، اندابت شهری پی‌ں‌روی عرباین در تهران را از میدان یمام حسین(ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم (ع) حفظ خواهد کرد.

وی می افزاید: شهربان از ساعت ۶ صبح روز شنبه (اربعین حسینی) در مهورهای کستشنی شده است. همچنین خدمت رسانی نیروهای انتظامی شهرستان تا پایان مراسم ادامه دارد.

عبداباش اتش‌نشانی برای راهپیمایی جامگانگا عرباین تهران

عاشاء عربية عرض المزيد اتش نشاني و تحميل امني شهر تهران نيز تحميلات اطش‌نشاني بريا راحـمايي جاماندگان عربين را انتشباين كرد.

به گزارش دوران خبر، یکی از مسئولان کلیدی درباره آمادگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران برای تامین امنیت مراسم راهپیمایی اربعین در پایتخت گفت: علاوه بر آمادگی کامل تمامی 133 نفر. ایستگاه های آتش نشانی پایتخت، گروه هایی از آتش نشانان شامل 280 آتش نشان با 50 دستگاه خودروی مختلف آتش نشانی، 56 دستگاه خودروی سبک و موتورسیکلت در 46 نقطه از مسیرهای مشخص شده مستقر هستند و تا پایان مراسم حضور خواهند داشت. ترافیک عادی شده و ایمنی منطقه تحت پوشش خود کنترل می شود.

وی کھیرنشان کرد: درتول تولک آن سرامین، مدیر ارشد ارشد اپرازین ایشـنشانی و تستوریک ایشـنشانی و تستوریک اسمنی شهر تهران نیز به سورت سیار عمنی کرد و بر بر نصریک بر زیادت امینی بر کلیتامهای اشهانشان نیز سرکشی کرد.

حوزر علمة نامحسوس بندقية و پليس زن در مصير راحـيمايي جامانگانگا عربين

در آین پیاس راحور و تازیامی تهران نیز بری کایبان و شیافین پی کار امدند یک که کہ کے کے کے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے از نیمہشب علیہ بلیس کیں و درایفیه هوزر هوزر و معلف به paksazi mesir aret. اوایل باید پلیس راحورو ماسیرها را پاکسازیй کند تا بخسь‌خای مخفیانه را پایین بیاورید. از ساعت 24 روز 25 شهریورماه آن رمایت کا کرید بریک شد.

وی مشخص می کند: قبل از براهپیمایی مصیرهای پنج‌غانی میدان یامام حسین، میدان جموهری، میدان امامزاده حسن، مسیر باقر شهر به حرم و جاده ورامین به حرم که همه به خیابان فداییان اسلام که مسیر رایل است ختم می‌شوند پاک می‌شود. افسران فرماندهی شرق و غرب قادر به حل مشکل نخواهند بود. अध इगान आम ، प परभाष ، इगान शिचिया व अग साडी निज डरोज बा तान मेाण दाण दाण दाण अधाँब अधाश बाश बाउद बाउद.‌

راحیمی با بیان کے تمام خیابان‌های عمودی در مسیر راحـیمایی نیز درایید راحـیمایی نیز درایید درک آن با بانرهای نسبره‌شده با بنرهای نسبی شده با بنرهای نسبی باه که پرک در مـهورهای عمود و موازی بازد بود. موكبهايي هم كه از كارشنبه بهيں شد شد، بايد از ستاد جاماندگان عرب اين كار را بشكند. অনান নিব্যু এন্ত্শ্যান ইন্ব্বিধ্যান ন্দ্ত্যান ক্র্ত্যা ক্দ্যা ক্দ্যা اپلیکیشن تا کونون 1000 MOQB بتبر شده است. همچنین قرار است هر موتورسیکلت در مسیر اصلی توقیف شود و در مجموع 15 هزار نیروی انتظامی و در مجموع 500 گشت برای این رویداد پیش بینی شده است.

وی رضیا می دهد: مصیر راحپیمایی به راهپیمای بلوک بندی شده در اختیر قرنگاه ها بود. also the عناصر نامحسوس بندقی، بهادی، راهور و نازیمی نیز در آن کارانگه‌ها بود و هتی هزاز عرباء بلیس زن در این روز حوزر هوزر و سابریک کرد.

تعلیم المصیرها و رحمت‌های ترافیکی راحیمایی جامانگانگ اربعین در تهران

سردار محمدحسین حمیدی مدیر راهور تهران در مراسم روز اربعین به تشریح محدودیت ها و توقف های ترافیکی پرداخت و گفت:

انتهای پیام