ورزشی

توجه کی روش به جزئیات جذاب است/ سه سال سخت کار کردم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمدرضا اخباری درباره برگزاری اردوهای تیم ملی گفت: به نظر من برگزاری این اردوها انگیزه مضاعفی برای همه بازیکنان است. ” این اردوها هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی به ما کمک می کند تا کم کم خود را به شرایط جهانی نزدیک کنیم. این تمرینات حرفه ای بودن را بهتر و بیشتر به بازیکنان یاد می دهد و یادآوری می کند. بر اساس برنامه انجام شده توسط کادر فنی، در طول تمرینات با برخی از جزئیاتی که ممکن است در جام جهانی و شرایط حساس رخ دهد، آشنا می شویم و این موارد بسیار ارزشمندی است که قطعا به بازیکنان در دنیای سخت کمک خواهد کرد. محیط جام.

وی با اشاره به برنامه های آمادگی جسمانی و روحی کادر فنی در این اردوها گفت: بیش از سه سال با آقای کیروش کار کردم. توجه او به جزئیات همیشه برایم جالب بوده و امیدوارم این نگرش در کل فوتبال ایران حاکم باشد چرا که این توجه می تواند باعث پیشرفت تیم های فنی شود.

اخباری کارک نازم در تیم ملی گفت: همانطور که گفتم در گذشته با آقای کیروش کار کرده ام اما شاید برایتان جالب باشد که بگویید ساختار فعلی تیم ملی نسبت به روز اولی که با او کار کردم هیچ تفاوتی ندارد. و همین سیستم و شاگردان در تیم ملی است.

و در پایان گفت: سه سال برای حضور در تیم زحمت کشیده ام. آرزوی هر بازیکنی حضور در تیم است و امیدوارم با عملکردم بتوانم یکی از بازیکنان حاضر در جام جهانی باشم.