بین الملل

توسعه فناوری و کارآفرینی با ایجاد روحیه امید و خودباوری

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از ایلام، جلسه هماهنگی ستاد استانی رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به ظرفیت عظیم دانشگاه آزاد اسلامی برای نیل به دانشگاه نسل سوم و کارآفرین و اجرای شعار سال «تولید دانش بنیان کارآفرین»، برنامه های اجرا شده برای حضور دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در این رویداد ملی. را قابل‌توجه و از تیم‌های اجرایی پیگیر تشکر کرد.


بیشتر بخوانید:

از توسعه شبکه ارتباطات پیوند ایلام با عراق تا افزایش فرصت‌های آموزشی


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: جذب و قدردانی از پژوهشگران و فناوران برجسته دانشگاه و ایجاد روحیه امید و خودباوری زمینه ساز توسعه فناوری، نوآوری و کارآفرینی در استان ایلام خواهد بود.

ستاد رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام پنج رویداد استارتآپی برگزار می شود در سال 1400 در جذب ایده ها و معرفی 36 ایده و استارتآپ و 10 شرکت خلاق و فناور و 47 گروه پژوهشی و تجهیزات زیرساخت را گامهایی در طرح توسعه فناوری، نوآوری و کارآفرینی در استان ایلام عنوان کرد.

ناصری با اشاره به نقطه تمرکز و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برجسته دانشگاه و ایجاد روحیه امید و خودباوری این موضوع را از سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد.

انتهای پیام / ۴۱۱۷/۴۰۶۲ /

دیدگاهتان را بنویسید