اجتماعی

توصیه‌ای به پژوهشگران کووید۱۹ – دوران خبر

دبیرخانه رصد اجتماعی کووید ۱۹ گفت: در حالی که زندگی و مرگ و میر ناشی از کووید ۱۹ به کمترین حد خود طی دو سال گذشته رسیده است، تحقیقات پژوهشگران حوزه کوید-۱۹ باید بر دو رئیس جمهور پیامدهای مزمن و طول عمر طولانی در دوران پسا انجام شود. نویسنده و نویسنده این مقاله نویسندگان مقاله هستند.

محمد ساتی در ففت وگو با سیسنا ، اظهار کرد: نظر می‌رسد علیرغم ناشناخته بودن کووید و عوامل پزشکی بر آن در بالینی و پزشکی این ویروس و بیماری، بسیار انجام شده است و در حال حاضر باید توجه ویژه به پیام‌های طولانی مدت و مزمن به این بیماری را داشته باشد. مربای یاس، مربای قلیه و مربای آشغال.

وی با اشاره به رسالت رصدخانه اجتماعی کوید ۱۹ و نقش آن در حوزه تحقیقات سلامت اجتماعی، گفت: از اهداف و اولویت‌های پژوهشی رصدخانه اجرای بررسی پیامدهای طولانی مدت کوید ۱۹ بر روی سلامت روان و سلامت اجتماعی افراد با استفاده از مطالعات کمی و کیفی. برآورد

ساعتچی با اشاره به نتایج یکی از مطالعات انجام شده بر روی خانواده‌های کم درآمد: خانواده‌های کم‌درآمد به دلیل دست زدن به شغل و آسیب‌های ناشی از بیماری، بخشی از گروه‌های آسیب پذیر هستند که بیشترین تأثیر را بر این بیماری دارند. این خانواده‌ها در دوران زندگی به طور کامل درآمد خود را از دست داده‌اند یا با کاهش تعداد زیادی از افراد، علاوه بر مشکلات سلامت جسمی و آسیب‌دیدگی، با عوارض جدی روحی و روانی روبه‌رو شده‌اند.

وی ادامه داد: طی دوران اپیدمی، تجربه اولیه، نابرابری در زندگی و عوارض خود را نشان داد و خانواده‌های با سطح اقتصادی و اجتماعی کمتر تحت تأثیر اپیدمی قرار می‌گیرند و نیاز دارند در دوران پسا اپیدمی، مطالعاتی در ارتباط با نابرابری در پیامدهای. ماه از ماه تاریخ جلسه است.

این استاد دانشگاه در ادامه افزود: اپیدمی اولین اپیدمی جامعه بشری نبوده است و به طور قطع آخرین نیز نخواهد بود و در سالهای آینده نیز باید در انتظار اپیدمیهای دیگران باشند و به همین دلیل درسهای مدیریت اپیدمی و تحلیل نقاط ضعف و قوت سیاستگذاری انجام شده است. با هدف ایجاد یک پایه علمی برای بحران‌های مشابه است و لازم است تا گروه‌های مختلف علمی در حوزه سلامت روان، سلامت اجتماعی و سیاست‌گذاری‌های اجتماعی و اقتصادی به وظایف خود بپردازند و با اجرای مطالعات علمی، گنجینه معتبر از شواهد را برای مدیریت بلایا و انجام دهند. مورد ایالات متحده.

بازی را به خاطر بسپار

دیدگاهتان را بنویسید