ورزشی

توضیح فدراسیون جهانی وزنه برداری در مورد تغییر ناگهانی در مدیریت

هیئت اجرایی فدراسیون جهانی وزنه برداری بیانیه ای درباره اقدامات اخیر خود از جمله برکناری ناگهانی رئیس جمهور موقت منتشر کرده است.

به گزارش دوران خبر ، IOC بیانیه ای در مورد برکناری ناگهانی اورسولا پاپاندرا از ریاست موقت فدراسیون جهانی صادر کرد و از وضعیت وزنه برداری ابراز نگرانی کرد. اکنون هیئت اجرایی فدراسیون جهانی وزنه برداری بیانیه ای در خصوص آخرین اقدام خود صادر کرده است.

هیئت اجرایی WWF گفت: “پس از آنكه IOC نگرانی های خود را در مورد وضعیت وزنه برداری مطرح كرد ، هیئت اجرایی WWF نیز جلسه اضطراری را برای بحث در مورد تغییر در مدیریت و منشور WWF برگزار كرد.” .Rd

هیئت اجرایی متعهد به پیشرفت در همه زمینه های اصلاحات است و اعضای مستقل کمیسیون اخلاق و کمیسیون مدیریت و اصلاحات را منصوب کرده است.

هر کمیسیون پس از پایان مراحل انتصاب کار خود را آغاز می کند. اصلاح اساسنامه فدراسیون جهانی انتخابات یکی از فعالیتهای اصلی کمیسیون مدیریت و اصلاحات است.

نگرانی در مورد عدم موفقیت هیئت IOC در اصلاحات نیز نگرانی های ما را برانگیخت.

در این جلسه تصمیم بر این شد که ریاست جمهوری موقت اورسولا پاپاندریا لغو شود. ما از کمک او در طی چند ماه گذشته تشکر می کنیم و منتظر کمک وی به عنوان نایب رئیس فدراسیون جهانی هستیم.

طبق ماده 14 اساسنامه فدراسیون جهانی ، معاون اول رئیس جمهور در غیاب رئیس جمهور روی کار خواهد آمد و تا انتخابات مارس 2021 فدراسیون جهانی به عنوان رئیس موقت اینترانت تایلند فعالیت می کند. آقای سام کوفه از استرالیا نیز به عنوان عضو هیئت مدیره منصوب شد.

درمورد سیستم سهمیه المپیک ، مجری متعهد به اصول اولیه سیستم شامل معیارهای انطباق و کنترل دوپینگ است. با این حال ، ما با IOC برای یافتن راه حل هایی برای برنامه ریزی مجدد یا تکمیل مسابقات سهمیه المپیک گفتگو خواهیم کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید