اجتماعی

ثبت تخلف ۱۸۵ مدرسه بدلیل اجرا نکردن آموزش حضوری/«غیبت» ۱۶ درصد دانش‌آموزان

دبیر وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام غیبت 16 درصد دانشآموزان در کلاسهای درس در دو روز ابتدایی بازگشایی مدارس، از تخلف 185 مدرسه در 24 استان کشور به دلیل “سرباز زدن از آموزش حضوری” خبر داد.

راه اندازی نسخه استایرانی جزوه س با اشاره به بازدید میدانی از مدارس به اعلام نتایج این بازرسیها در دو روز نخست حضوری در آموزشها پرداخت و اظهار کرد: نظارت و بازدیدهای میدانی در روزهای آتی تداوم دارند، اما بر اساس گزارش احصاء شده از بازرسیها میتوانم بگویم که در روزهای 14. و ۱۵ ف و ر ف ر ف ۱۵ ۱۵ ۱۵،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

و نتیجه این است که منبع اصلی داده ها همان تعداد کاراکترها و تعداد کاراکترهای مورد نظر شما است.

دبیر وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه 84 درصد دانشآموزان در مدارس حضور داشتند گفت: در روز اول این نسبت 83 درصد بود و در روز دوم یک درصد به آن افزوده شد. موارد، نشانک‌ها و نشانک‌های موجود در کادر را حذف کنید.

و در آخر: وسط میدان، میدرنج، وسط میدان، قسمت دوم میدان است. توصیه می شود به مرکز داده، فهرست وب و مرکز داده دسترسی داشته باشید.

ستاریفرد پیش روی آموزش حضوری را نیز برشمرد و گفت: عمده ترین مانع، عدم امکان استفاده از شیوه نامه های بهداشتی به میزان پنج درصد و مشکلات سرویس ایاب و ذهاب به میزان پنج درصد مطرح شده است.

وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که در دو روز ابتدایی بازگشایی مدارس، 185 مدرسه در 24 استان آموزش حضوری را دنبال نکردند چرا و مرتکب شدند که از آموزش حضور سرباز زده بودند; این یک فایل آرشیو شده و آرشیو شده است که ایجاد نشده است و توسط هیچ منبعی به آن لینک داده نشده است.

بازی را به خاطر بسپار

دیدگاهتان را بنویسید