عمومی

ثروتمندترین خانواده جهان، چگونه از ثروت خود مراقبت می کنید؟

خانواده آل نهیان مالک باشگاه فوتبال منچستر سیتی هستند، آنها کوچک هستند و سرمایه گذاری زیادی روی SpaceX و Savage X دارند، اما آنها هنوز اولین ماجراجویی هستند.

اسناپلاس:تلا و ماشين و اسب‌هاي رقصي، تجملاتي كه هيت نيمي‌توانم را در خيال پنكس كرد، همه اله بري به رة شكه تروته و منزلت است. कारी के भह विश दा में में में में में ुग कुबेल मैकाय डारद. ب آين حال هتي در همي خاورميانه هم كاسين پيدا مي شوند كه ميل شيد تكيب. يكي از انها شيخ تاحنون بن زيد آل نهيان است، كسي كه مدام تاله مي‌كند بگويد آن قدرها ك آرنامي‌گويند هم «مهم» نيست. पादाशा अबुशी، و برترین جاسوسون عماریت علی عربی که امالا مشاهد بھش کہے از ہے ہے فیلم استنہ زاید آل نهیان است. خانواده‌ای که هر ترکوتش از هر تروتی کے در جهان ترکوکش را کرد هذر است.

امارات حدود 6 درصد از ذخایر نفت خود را در اختیار دارد. اما سرمایه گذاری روی همه چیز از خط تولید پوشاک زنانه، ثروت خانواده را به اوج جدیدی رسانده است.

بر اساس تجزیه و تحلیل دارایی های خانواده همه نهیان ها که توسط بلومبرگ انجام شد و شامل بررسی پرونده های نظارتی، سوابق املاک و شرکت ها و واگذاری شرکت ها بود، خالص دارایی های خانواده نهیان اکنون به حداقل 300 میلیارد دلار رسیده است. این مبلغ بیش از 225 میلیارد دلار دارایی خانواده والتون است که با تجارت والمارت به عنوان ثروتمندترین خانواده جهان شناخته می شوند.

تعیین میزان دقیق ثروت سلطنتی دشوار است زیرا خطوط جداکننده خانواده و مردم عادی اغلب مبهم هستند. در مرد آل نهیان – کے کے کریم کرن پیش از آستکلہ بر آن رجلہ می‌کندن – برخی از دارایی‌ها آشکارا خصوصی هستند، در حالی که برخی دیگر به دارایی‌های دولتی گره خورده‌اند. اینکه این خانواده توانسته است بخشی از دارایی خود را از دارایی های دولت که شامل خودش نیز می شود، به حساب بیاورد، نشان می دهد که ثروت آنها در واقع ثروت بقیه منطقه و همچنین ثروت خاندان آل سعود است. عربستان را بیشتر کنترل می کند.

شیخ طحنون که علاوه بر ثروتمند بودن، ورزشکار است و کمربند مشکی در رشته جیو جیتسو دارد، هم در بخش دولتی و هم در بخش خصوصی سرمایه گذاری می کند. اولین بانک ابوظبی در میان دارایی های شخصی خانواده، یک شرکت سرمایه گذاری وجود دارد که در طول پنج سال گذشته ارزش آن را تقریباً 28000 درصد افزایش داده است. جعبه ای که برای ناظران بین المللی کار می کند مبهم است، اما برای صاحبان آن خوب به نظر نمی رسد!

تمام املاک تکمیل‌شده شامل املاکی مانند باشگاه فوتبال منچستر سیتی، ده‌ها قصر از جمله Chateau de Baillon در شمال پاریس و ساختمان‌های منحصربه‌فرد در برکلی، لندن است. اما نکته اصلی دارایی این خانواده در یک شبکه سلطنتی است، شبکه گسترده ای از شرکت ها تحت عنوان “رویال گروپ” که بیش از 27000 نفر در زمینه های مالی و رباتیک مشغول به کار هستند. این شبکه طی دو دهه گذشته توانست از یک شرکت نسبتا کوچک به شرکتی با دارایی نزدیک به 300 میلیارد دلار تبدیل شود.

با بادین شروت آل نهیان، آنها در کرون و شرک جهان نیز بادین می‌یابدا. شیخ تهنون به عنوان یک متفکر مغز کلیدی در امپراتوری تجاری خانواده و همچنین به عنوان یک فرستاده سیاسی مهم با سرمایه گذاری در کشورهایی مانند ترکیه و مصر شناخته می شود. از من حمایت کنید.

شیخ طحنون و محمد بن زاید بخشی از یک گروه شش نفره از برادران بنی فاطمه هستند. همه انها پسران شیخ زاید بن سلطان آل نهیان، بنیانگوز عمریت عربی متعددی از سومین و علی‌ترین سامپور اوستیدت شیخ منصور – که دستیار نخست وزیر، رئیس بانک مرکزی و رئیس صندوق ثروت فدرال پایتخت امارات است – یکی از چهره‌های کلیدی فرزندان فاطمه است که سهم بسزایی در ایجاد ثروت خانواده داشته است.

گروه سلطنتی که توسط پسران فاطمه اداره می شود، در واقع به فکر سرمایه گذاری هایی هستند که خانواده در امارات و در جهان انجام می دهند. ریچارد کلارک یکی از مقامات سابق کاخ سفید و مشاور سابق محمد بن زاید درباره این شرکت می گوید که این شرکت در میان سایر شرکت های سرمایه گذاری بزرگ ابوظبی بیشترین ریسک های اقتصادی را بر عهده دارد. مؤسساتی که از طرف امارات پول را مدیریت می کنند، مانند شرکت سرمایه گذاری «مبدله» و اداره سرمایه گذاری ابوظبی – با بیش از 1.2 تریلیون دلار دارایی ترکیبی – بیشتر شبیه صندوق های ثروت دولتی سنتی و با ثبات عمل می کنند.

خانواده تهنون علاوه بر کاخ ها، ساختمان ها و شرکت های تجاری صاحب بزرگترین قایق تفریحی جهان نیز هستند، این قایق با نام “اعظم” یکی از مهم ترین مکان های ملاقات تجاری برای کسانی است که می خواهند به خانواده تهنون بپیوندند. investors و استریت و بورس‌های بگورین در جهان به هر بروک‌ای دست می‌کند تا به ترکی با به عرشه این براشه این براساند.

تام باراک، میلیاردر نزدیک به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، می‌گوید زمانی که با شیخ طحنون برای احتمال رابطه تجاری با گروه سلطنتی مذاکره می‌کرد، سعی کرد به او نزدیک‌تر شود. در صحرای مراکش او دوچرخه سواری کرد و در برخی از جلسات سرمایه گذاران خصوصی که از او دیدن کردند شرکت کرد و همه اینها به خاطر متقاعد کردن او برای مشارکت در تجارت و سرمایه گذاری بود.

باراک درباره این جلسات خصوصی شیخ طحنون که در اتاق نشیمن سنتی عربی برگزار می شود، می گوید: میلیاردرهایی مانند غول املاک و مستغلات ایالات متحده، سام زال، صنعتگر هندی گوتام آدانی و بانکدار کلمبیایی جیمی جیلینسکی که آن را مشاهده خواهند کرد، هستند.

شاید به نظر برسد که این امپراتوری عظیم مالی در وسط یک یا حداقل چند برادر از خانواده قرار دارد، اما این مفهوم درست نیست. یکی از بازیگران کلیدی، صوفیه عبداللطیف لاسکی، توسعه دهنده مالی مراکشی است که به مدت دو دهه با شیخ طحنون کار کرده است. و يكي از مادود محاجراني است كه در ابوظبي به كونين شهرتي رشتي است.

من بیش از 20 سال است که با خانواده سلطنتی هستم. خاندان حاکم ابوظبی از جمله شیخ طحنون و صوفیه در بالاترین درجه قرار دارند.»

ارزش برخی از سرمایه گذاری های گروه سلطنتی در سال های اخیر با افزایش چشمگیر افزایش یافته است. بر اساس داده های جمع آوری شده توسط بلومبرگ، IHC – به عنوان هلدینگ بین المللی شناخته می شود – از هر شرکتی در جهان با ارزش بیش از یک میلیارد دلار جلوتر است. سیهام IHC تی پنج سال جایت امامک 28000 درصد رشد است. اکثریت مالکیت مطلق IHC در دست گروه سلطنتی است و در حالی که کار خود را به عنوان یک سرمایه گذار ناشناس با تمرکز بر پرورش ماهی آغاز کرد، اکنون به با ارزش ترین شرکت در امارات تبدیل شده است. ارزش آن بیشتر از مک دونالد، نایک و چرم مشکی است.

ثروتمندترین خانواده جهان، چگونه از ثروت خود مراقبت می کنید؟

البته در مورد ادعای شرکت، اما در صورت وجود، گفته می شود که ارزش صورت های مالی شرکت در دوره خود، مانند سایر شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار ابوظبی، «به میزان قابل توجهی کمتر از محاسبات انجام شده است. بر اساس استانداردهای بین المللی.”

اگرچه گروه مشتریان رویال کانون توجه بوده است، اما اکثر بانک‌های بین‌المللی به دلیل نگرانی در مورد ارزش بازار متورم، تا حد زیادی از انجام تجارت با IHC خودداری کرده‌اند، اما سود مشترک خانواده – از جمله کنترل کارگزارانی که تجارت را تحت سلطه دارند. ابوظبی و مالکیت ADQ بر سرافی امارت – به قرآنة ساعدة از IHC كمب ميكاند. ارزش هر سهم این شرکت در هفته گذشته به 111 دلار رسید که نزدیک به ارزش بازار ماه قبل است. روش الی نهیان و ابوظبی است

در حالی که بسیاری مایلند ابوظبی را نیز وابسته به نفت بدانند، همه سال‌های اخیر نشان داده‌اند که راه کاهش وابستگی خود به نفت را می‌دانند. پیست فرازی رولد یک هم در همین فرامز واقعی شد و فیست عرض از فارسی هامیان است.

امارات متحده عربی، عربستان سعودی و قطر همگی به دنبال تنوع بخشیدن به اقتصاد خود هستند و در موقعیت خوبی برای استفاده از فرصت های موجود قرار دارند. این شرکت قصد دارد میلیاردها دلار در بازارهایی مانند اندونزی، ترکیه و هند سرمایه گذاری کند و بخش هایی مانند غذا، زیرساخت ها و مراقبت های بهداشتی را هدف قرار دهد.

تحت محمد بن زاید، عمارات کردی کریکی کود را شیر مناطف کرده است. این کشور تحت حمایت ژنرال خلیفه حفتر از شورشیان لیبی بود و در سال 2017 قطر نیز به تحریم پیوست و وارد جنگ علیه عربستان سعودی و ایران در یمن شد. اما اخیرا امارات متحده عربی به سمت کاهش تنش در منطقه حرکت کرده است.

پس از دیدار شیخ طحنون با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در سال گذشته، IHC نیمی از سهام یک شرکت، انرژی و تجدید ترکیه را خریداری کرد. همچنین پس از امضای قرارداد تجاری، وی حدود 2 میلیارد دلار در سه شرکت مرتبط با میلیاردر هندی سرمایه گذاری کرد و ADQ برای کمک به تقویت اقتصاد کشور، یک شرکت سرمایه گذاری دیگر مربوط به پایان سهام شرکت های کلیدی در مصر را خریداری کرد. کردی

شرکت عدین به نام کروں 42, صفحه اصلی این صفحه آموزشی در آموزش و پرورش. پس از عادی شدن روابط امارات و اسرائیل، این شرکت هوش مصنوعی – به رهبری شیخ طحنون – اولین شرکت اماراتی بود که دفتر خود را در سرزمین های اشغالی و از همان زمان با شرکت پیشرفته های دولتی افتتاح کرد. سیستم های دفاعی رافیل در مبادله و تجارت.

همکاری شیخ طحنون و محمد بن زاید ابوظبی را در موقعیت خوبی برای توسعه سرمایه گذاری در جهان و منطقه قرار داده است.

انتهای پیام