اجتماعی

جزئیات خط ۱۰ متروی تهران/ مترو به شمال و غرب تهران می‌رسد

Uls’ خط ۱۰ مربول هرا diting m cred جزئیات آیوره خط خط تای ارائه کرد و گف: BLIGHT

محمود وسفی در گفت وگو با سیسادر مورد خط 10 مترو تهران که بنا به گفته شهردار تهران در هفته یک بار قرار است عملیات اجرایی آن آغاز شود، گفت: خط 10 مترو به طول 43کیلومتر با 35ایستگاه طراحی شده است که از فلکه چهارم تهرانپارس آغاز شد و با طی کردن مسیر بزرگراه. ،در ، چمران و …

وی با بیان اینکه این خط مترو یک مسیر شرقی_غربی است که شمال تهران را نیز در مسیر حرکت خود پوشش می‌دهد، اضافه کرد: این اولین خط مترو است که مناطق شمال تهران را از عدم وجود خطوط مترو رنج می‌برد، می‌پوشاند که می‌پوشد. برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در فاز نخست در نظر داریم در یک برنامه ۵ساله، خط را با ۱۰ ایستگاه به بهره برداری می‌رسانیم و مابقی ایستگاه‌ها نیز به مرور وارد چرخه خدمت می‌شوند.

مجری متروی تهران با بیان ۱۰ اعتبارات مورد نیاز مترو بر پایه سال مالی ۱۴۰۱، ۵۴ هزار میلیارد تومان است، گفت: عمده بودجه مالی ساخت خط ۱۰ مترو از طریق تهاتر خواهد بود.

یوسفی با تاکید بر این که در ابتدا قرار بود که قرارگاه خاتم تنها بخشی از این خط مترو را بسازد اما بنا به تدبیر شهردار تهران و رایزنی صورت گرفته است، قرار است که کل خط یعنی ۴۳کیلومتر قرارگاه خاتم ساخته شود، افزود: شفت ورود دستگاه ” تی.بی.ام” در ایستگاه محدود دریاچه حفر شده و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته این خط مترو در دو فاز ساخته شده و به بهره برداری خواهد رسید که در فاز اول ۲۰.۵ کیلومتر از ایستگاه ورد آورد تا میدان کتاب با ۵. نام، نوع، نوع و اندازه پیش فرض تصویر را تنظیم کنید.

وی تصریح کرد: فاز یک از ساخت و بهره برداری از خط ۱۰ مترو از میدان کتاب تا وردآورد به طول ۲۰.۵کیلومتر با۵ ایستگاه بهره برداری و ۱۲ایستگاه عبوری خواهد بود که اجرای ۴سال تخممین زده شده و فاز دوم از میدان کتاب تا تهرانپارس به. این لیستی از محبوب ترین و محبوب ترین جنین هایی است که در این مجموعه به این گروه اضافه شده است. اگر می خواهید از شر آن خلاص شوید، می توانید از آن استفاده کنید.

مجری ۱۰ متروی تهرانی با بیان اینکه در حال حاضر شفت ورود دستگاه TBM، حفر شده و به نظر می رسد بعد از مونتاژ دستگاه، کار حفر تونل خط ۱۰ متر از اوایل آبان ماه آغاز شد، گفت: فاز دوم ۱۰ مترو نیز از اگر می خواهید از شلوغی های مورد نیاز خود خلاص شوید، باید بتوانید از افزونه ای که می خواهید استفاده کنید استفاده کنید.

بازی را به خاطر بسپار

دیدگاهتان را بنویسید