اجتماعی

جزئیات دارورسانی درب منزل مبتلایان MS در تهران / تحویل دارو رایگان است

سازمان بیمه سلامت و بیمه سلامت با اشاره به جزئیات اجرای طرح آزمایشی تحویل دارو به مقصد بیماران خاص و صعب العلاج گفت: این طرح در شهر تهران آغاز شده است. گروهی که بیماران را هدف قرار می دهد و به تدریج سایر بیماری های خاص را نیز شامل می شود.

دکتر مهدی رزایی در گفتگو با دوران خبر، دربشوب تعليقة بائه پايلوت دارورساني درب منزل خاص حديدة، گفت: تحد ما آين بوده است كه بري خوشايند حال شدگان به شكل توروماي در استان تهران ب با تعريف درب منزل هين شدگان خاص به شكل در استان تهران ب با تعريف در درب درب. منزل هین شدهگان این شدکنا این را کانیم. در استان تهران 13 هزار و 4 هزار بیمار خاص داریم که از این تعداد 6 هزار و 800 نفر به این بیماری مبتلا هستند و مقرر شد این دسته از بیماران درب منزل تحویل داده شوند.

وی با کی به کی به کی به کے کے از سوی بیمہ سلامت سلامت خواهد ماند، تصریح کرد: اسامی این پیدین بری ما شرک است و شیاده ب بیمر تماس میگیریم ت دیرین به دوزوک دارو درب منزل دارن یا خیر؟ که در آن تحاف تورامی 60 درصد از بیماران در گروه هدف در تهران با کوکو دارو درب منزل کردم کرد. چون داروها به شکل نسخه الکترونیکی هستند که پزشک برای نسخه نویسی می‌کند، کد رهگیری به داروخانه‌ها را ۱۳ آبان می‌رود و سپس با رعایت کنترل داروها به بیمار ارسال می‌شود.

و تکید کرد: کون آن پاک پیلوت را با کرکز دورکی دورسانی را می‌کنیم، کرکنی به شکل علمی با حزیز سلامت و امنی دارو دارورسانی را می‌دهد را می‌دهد. پس از ارسال دارو، مشاوره تلفنی با بیمار تکمیل می شود تا به سوالات بیمار پاسخ داده شود و خلأ نداشتن بیمار را نخواهیم داشت.

وی افزود: ps for seh mah evantaciya pacha، chesk эffectivenыe in anglés on myshod mayshod ta shembull iy mi​tuan dr sayr хай хай в эти др сайр кланшехра хом эn pragam را کورد کورد و خارش.

رضایی در پی این بیان کرد: بری پر دارورسانی درب منزل، کردین ریالی خاص رفاده نکرد و تمام کسک‌ها بر روی درورسانی درب منزل است. در إلي تعريف دروساني درب منزل هاس فيلتين رايگان است

انتهای پیام