عمومی

جستجوی نتایج زیرنویس فیلم بست باید افاق بیفتد – خبرگزاری آنلاین | من تو و تو را دوست دارم

به گزارش خبرنگار آنلاین، رضا قاسمیان صبح چهارشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی در حوزه‌های محیط زیست و منابع طبیعی اظهار کرد: اولین نکته در زمینه حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی، تغییر نگاه کل ساکنان استان اردبیل است.

یی صردا ث جرجد

معاون، اجتماعی و امنیتی اردبیل گفت: برای ادامه حیات یک انسان بالغ بر ۷۵ زنده جان خود را از دست می‌دهند که این جای تأمل و تفکر سیاسی را در برابر این میزان وجود دارد که چقدر هزاره‌ایم وظیفه خود را در قبال محیط زیست می‌کند. متاسفم.

قاسمیان افزودن: مردم برای استفاده از محیط زیست و منابع طبیعی نیازمند نگرش‌هایی هستند که باید از منابع طبیعی، محیط زیست و تغییر نگرش استفاده کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود می‌گوید: در سال‌های اخیر با فرهنگ‌سازی‌هایی که ۹۰ درصد رفع معضلات محیطی با تغییر نگاه مردم ممکن است و ۱۰ درصد قانونگریزی در این زمینه وجود دارد، گرفته شده است.

قاسمیان اضافه کرد: باید برای کسانی که به زخمی کردن منابع طبیعی و محیط زیست اقدام می‌کنند، قوانینی که تا روز به روز ممکن است تعیین کنند، باید به مرور این منابع طبیعی و خدادادی در منطقه نباشند.

وی بیان کرد: عشایر وقتی برای یرای دا مماطق ممانق متقنی اعمال شود.

قاسمیان در ادامه سخنان خود اظهار کرد:رد: در مسیر فندقلو گرچه جاده‌کشی و راه‌سازی انجام می‌شود اما هنوز هم مردم با عبور از منابع طبیعی صدمات جبران‌ناپذیری به محیط زیست وارد می‌آورند که در بلندمدت جبران این خسارات غیرممکن است.

وی به هم ریختگی اکوسیستم طبیعی و محیط زیست ناشی از رفتارهای غلط برخی از انسانها اعلام کرد و گفت: وضعیت ما در بحث فرهنگ سازی نسبت به 2 دهه متفاوت است اما انتظار می رود با قوانین مترقی نسبت به کاهش آسیب های محیطی. پول زیادی وجود دارد و موفق باشید اورابیل و یک چیز در این میان وجود دارد.

قاسمیان توضیح می‌دهد: تفاوت دیدگاه‌های انسان‌ها نسبت به محیط زیست و منابع طبیعی نیز نباید دست کم گرفته شود و با حساس کردن مردم نسبت به مسائل زیست محیطی و محتوای تولید در این زمینه جامعه را به سمت حفاظت و مراقبت از محیط زیست دعوت کنیم. .

وی همراهی دانشگاه با دانش بومی کشاورزان و زارعان را در حفظ محیط زیست و منابع طبیعی مهم ارزیابی کرد و افزود: در کنار قوانین بازدارنده در حفاظت از محیط زیست، باید از میزان تولید کارخانه‌هایی که در جوار جاده‌ها ساخته‌شده‌اند نیز ساخته شوند.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی اردبیل اعلام کرد: مشخص نیست تا کی باید مجوز ساخت چنین کارخانه‌هایی را در جوار شهرها و حاشیه‌های جاده‌ها انجام دهد که آنها را نیز از نظر کنترل کنند. گیارگیری یی بربومی و برخی از موارد افغانی.

قاسمیان در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: ایجاد شهرک‌های صنعتی برای همین منظور است تا به صورت منسجم و منظم فعالیت‌های واحدهای تولیدی و کارخانه‌ها راصد کند که لازم است با ایجاد شهرک‌های صنعتی جدید دیگر مجوز احداث کارخانه‌ها در حاشیه جاده‌ها متوقف شود.

وی بیان کرد: اگر در شهرک‌های صنعتی برای احداث واحدهای تولیدی وجود داشته باشد، حتماً باید شهرک‌های جدید احداث شود و در کنار آن با احصای واحدهای آلاینده صنعتی، مجوز آنها نیز گرفته شود.

قاسمیان اظهار داشت :ردا: پذیرش کرکت کنیم.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی اردبیل تاکید کرد: مدیریت بومی و سنتی در این زمینه پاسخگو نیست و باید محیط زیست و منابع طبیعی به صورت علمی و فناوری مدیریت شوند و با استفاده از برنامه های ابتکاری، ابداعی و استفاده از تجربیات پیشرفته به سمت سمت راست شوند. خیلی خوب است که اوقات خوبی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید