عمومی

جستجو برای دانلود رایگان دانلود

تقریباً یک سال قبل بود که شهاب الدین عزیزی خادم که تازه رئیس فدراسیون فوتبال بود، از چهره های فوتبالی و اصحاب رسانه را فقط افطار دعوت کرد.
ریختن و پاش های زیاد در آن افطاری کار را به جایی رساند که مدیر روابط عمومی این فدراسیون توپ را به زمین سایپا انداخت و با بیان اینکه همه هزینه های آن مراسم را این کارخانه خودروسازی می دهد و اگر قرار است به خرج چنین شود. وقت آزاد زیادی داریم.
این اظهار نظر باعث شد تا مبادی ذیربط خواهان گزارش فوری در این باره و نحوه برپایی ضیافت و مراجعه آن را دریافت کند. دقیق مشخص نشد که کدام میلیون ها تومان در آآ
اکنون و پس از گذشت یک سال از مهمانی آن، در حاشیه این بار میرشاد ماجدی که حتی رئیس جمهور هم نیست با ارسال کارت های دعوتی این مهمان باران را به یکی از مناطق بالای شهر تهران دعوت کرده است.
هیچ ایرادی ندارد و مهمانی در ماه مبارک رمضان جزوه سنت های پسندیده است اما بهتر است برای رهایی از حاشیه آقای سرپرست بیاید و توضیحی واضح برای دعوت از تعداد مهمانان در باشگاه تشریفاتی قدسیه از کجا ارائه شود؟ از جیب شخصی است که هیچ مشکلی ندارد، اگر مثلا باشگاهی مثل سایپا اسپانسر است (البته تکذیب نشود) که باز هم ایرادی ندارد و چه خوب است که برای روشن شدن اذهان عمومی (مبادا در این وضعیت فدراسیون فوتبال متولی این مهمان باشد) دوستت دارم.

251 251

دیدگاهتان را بنویسید