حوادث

حضور ناظران مدیریت بحران در مترو برای اخراج افراد دارای علائم کرونا

جلسه اضطراری مدیریت بحران شهر تهران با هدف پیگیری مصوبات آخرین جلسه جلسه بحران در شهر تهران آغاز شد.

به گزارش دوران خبر، علی نصیری در جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران بحران شهرسازی تهران با اشاره به وضعیت کشور و شهر تهران اجرای کامل این مهم مهم است و باید انجام شود. به سرعت.

وی همچنین بر اهمیت تشکیل تیم‌های نظارتی برای مراکز کنترل از جمله سالن‌های سینما، جشنواره فیلم فجر و واگن‌های مترو و همچنین افزایش آگاهی نسبت به خطرات شهروندان تهرانی تاکید کرد.

نصیری لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه های مختلف شهرنشینی مستمر و مراکز واکسیناسیون بویژه نتایج این نشست را تشریح کرد. این ناظران به پروتکل‌های افرادی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند احترام نمی‌گذارند و همچنین به افرادی که علائم بیماری را دارند نسبت به مترو احترام می‌گذارند.

وی همچنین از شهروندان برای توجه ویژه به پروتکل های بهداشتی، لزوم اجرای برنامه های ویژه برای آگاه سازی شهروندان از خطرات این بیماری در سطح شهر خواست و گفت: با مشارکت زیباسازی شهر تهران موثر است. تبلیغات به ویژه در تهران انجام خواهد شد.

پس از تزریق واکسن سوم به لایه‌ها توسط تیم‌های عملیاتی، استفاده از امید و سایر راه‌های ممکن برای شناسایی و بررسی رانندگان تاکسی برای سومین تزریق واکسن، اتخاذ تصمیمات لازم به‌ویژه در خصوص رونوشت‌ها و سایر رونوشت ها رویه های عمومی و متداول در حوزه اطلاع رسانی و ایجاد قوه مجریه، مصوبه جلسه را فراهم کرد.

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، این جلسه با حضور رئیس سازمان بحران شهر تهران، مدیرعامل شهر تهران نیز برگزار شد. شرکت سالم

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید