عمومی

حماسه 9 دی روز بسیرتان و دوشنم‌ لوین ملت ایران بود – اینگاین آنلاین | اخبار ایران و جهان

به لوگر منتدر آنلاین، حجت السلام هبه الله هاشمی در جشن جشن روز نهم در مسجدع) شهر پلدختر، ایشت دشت: حماسه 9 دی به روز باسترای و دوشنم لونزی است که با هوزر اکاھانه مردون تومار فتنه و فتنه غران در هم بروکی شد.

وی، گفت: در حماسه 9 دی 1388 ردر هماسه 9 دی 1388 ردر با باستراء ایران اسلامی در جای کیشور با حوضر با شكوه خود قیام به پا كرد و از خیمه امام حسین.ع) و حريم اهل بيت (ع) دفاع کردند

مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان افزود: مردم در حماس، اسلام، توحید، شهادت و انقلاب اسلامی رهبر هستند و جوانان در راه شهادت هستند و روز بصیرت است. نامیده شد و روز دین و روز دین پرچم ماست».

حجت الاسلام هاشمی یادآور شد: دشمنان به جمهوری اسلامی ایران سوگند یاد کرده اند و هر دشمنی که در اختیار دارد با تمام امکانات وارد میدان شده است و علیه ایران جنگ ترکیبی به راه افتاده است و هنوز در دهه های مختلف، تا کنون، با برنامه ها»، فتنه و به تورک و به تورک منفعکانه و کوکانانه در این راه تلکد کردن اموروز و به به تورک به بیدن به بیدانه به بیدانه بھیک کیں.

وی به وظیفه مردم و مسئولان در مقابل جنگ ترکیبی دشمن اشاره کرد و افزود: رهبرانقلاب در این زمینه کار خود را به خوبی انجام می دهند و مردم نیز با بصیرت و هوشیاری پشت سر ولایت و رهبری همیشه با حضورشان در صحنه، فتنه ها را خنثی کنند.

مديركل بنداد شهيد و امور آيثارگران لرستان، ياداور شد: حوزر شدر و توركي مردون لرستان از جمالة پلدختر، Ромшкан و خرم آباد در صباح و تشییع پیکر متهر کار شهید انگومین کویایی در ساهنی بدون ملت ایران است و هر جا نام شید و ویرتها در میان بهده، شهد.

حجت الاسلام هاشمی افزود: مسئولان باید مراقب باشند، امروز دشمن در جبهه مقابل دست روی دست گذاشته و حتی مردم را در مقابل هم قرار داده و به دنبال ایجاد نارضایتی در بین مردم است. بیش از چهار دهه است که او شبانه روز در این زمینه جست و جو می کند، اما مردم رضی الله عنه امامین نقلم را مورد بحث قرار می دهند و بخره به هم نمی دهند.