بین الملل

حمله پهپادی ترکیه به اردوگاه آوارگان در شمال عراق

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین دوران خبر، یک منبع امنیتی حاضر در استان نینوی عراق امروز شنبه خبر داد که اردوگاه آوارگان در شهر «مخمور» هدف حمله قرار گرفته است.

این منبع به شبکه خبری «دجله» گفت که در جریان این حمله که توسط ترکیه گرفتار شد، اردوگاه بمباران شد، ولی ظاهرا تا لحظه تلفات انسانی در این صورت نیست.

کانال تالگرامی سابرین نیوز اما خبر داد که این حمله با پهپادهای ترکیه سورت گرفت


تصویر خودروی منهدم شده

این است حال مردم مشرق، صبح امروز.

به گفته این رسانه‌ها، در حمله جنگنده‌های هوایی ترکیه به مواضع پ.ک.ک، سه عضو این گروه و دو غیرنظامی در منطقه جمال واقع در بین سلیمانیه و کرکوک کشته شدند.

یک منبع امنیتی در این خصوص گفت که هواپیماهای جنگی ترکیه منطقه آغجلر در استان سلیمانیه را بمباران کردند و در نتیجه آن مقر پ.ک.ک به طور کامل تخریب و یک خودرو به حریق شد.

تاریخچه حزب شبیه به حزب مردگان است (پ.ک‌.ک). .ک‌.ک که در 35 سال گذشته با دولت آنکارا در تقابل نظامی از سوی ترکیه، آمریکا و تاریخ حزب، تاریخ حزب، تاریخ حزب، تاریخ حزب، تاریخ حزب، تاریخ حزب، تاریخ حزب، تاریخ حزب، تاریخچه حزب از حزب، تاریخ حزب

این اولین قدم در این فرآیند است.

آنکارا مدعی این عملیات پایگاه‌های نظامی حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) را هدف قرار می‌دهد، با این حال روستاییان در منطقه بارها از هدف قرار گرفتن شهرک‌های غیرنظامی خبر داده‌اند.

انتهای پیام /
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید