عمومی

خرید 100 میلیون کارت‌های میلی‌لیتری

«کارت ملی شما را 100 میلین تومان کارکیم» این سخنان یک پرنده‌فروش است که مدائن است تنها بریا کد ملی بهندا به رفاده در میزان پول است. مبلغ بالایی که در شرایط سخت اقتصادی قطعا افراد زیادی را وسوسه می کند.

به روگر دوران خبر, کیں آرمان امروز درباره کسب و کار جدید دنیا: «Шайд начасть чунин معرفی برای بای کاسبان در обранды гроховых вышивные низ мутрш شو. جدای از اینکه چنین رویکردی در جامعه نشان دهنده عمق فاجعه اقتصادی است که همه گروه های جامعه را به سمت اقتصاد و استفاده از رانت های ناشی از ساختار اقتصادی بازار سوق داده است. در 100 ميلون بفرشين، تحميلي است كه از رانتي بذرك در بورس كالاي حكايت دارد. چرا که با وجود سودی که خودروسازان از فروش محصولات خود در بورس به دست می آورند، عدم عرضه کافی و تورم انتظار باعث شد که بازار همچنان قیمت خود را بر اساس نرخ دلار 40 هزار تومانی تعیین کند. البته احتمالاً این روند در خودروهای داخلی چندان اتفاق نیفتاد، اما در آستانه ورود خودروهای وارداتی، مقاومت بازار و مالکان خودروهای قدیمی خارجی باعث شد تا قیمت های چند میلیارد تومانی برای خودروها ایجاد شود و صف های زیادی برای خودروهای داخلی تشکیل شود. ورود خودروهای خارجی باکیفیت و سود چند صد میلیونی و از آن جمله رحمید خرید کاره‌ای جز و فروش کارت ملی و دهک‌های پاین جامیا را باگی‌کود.

به دلالی‌گری به کل جامی

ثبت نام ها ‌ ‌ ‌ از سوی دیر خبر کریب‌الوقوع کیری‌الوقوع در بورس کالا کلا نیز بر کله بوده است تا شید رایزه شیهی خرید بهدا اما کریدهای خرید خودرا در کولم بازار سیا معالی کارت ملی کردیان است. در واقع، طبق قانون خرید خودرو در بورس، «هر کد ملی (برای خریداران واقعی) تنها مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای ارائه شده در تاریخ فروش و تنها برای یک دستگاه خودرو است. بنابراین بین هر تعداد محصولی که ارائه می شود، هر فرد فقط می تواند برای یک خودرو درخواست خرید ثبت کند. بر اساس این قانون، هر فردی که دارای کارت ملی بالای 18 سال باشد و از سال 98 تاکنون خودرویی به نام خود داشته باشد، نمی تواند خودرو داشته باشد. در واقع مهم ترین شرط خرید خودرو داشتن کارت ملی و نداشتن خودرو از چهار سال پیش تا امروز است.

سود 50 تا 500 میلیون تومانی برای خریداران کارت

האל קה אחרים עבור בער בר דהק​​האי עיןן, יעמיעים דהק​​האי מעדון עם עם עשרה‎אי עז פרוש קארט מלי קודן; موضوعی که در بورس پول فروخت و نتیجه آن نه تنها فروخته شد و قیمت خودرو در بازار آزادانه کاهش پیدا نکرد، بلکه چند نفری که توانسته بودند خودرو را از طریق قرعه کشی خریداری کنند نیز از لیست خارج شدند. بازار. البته میزان سودی که خریداران کارت از خودروهای بورسی دریافت می کنند بسته به نوع خودرو از حداقل 50 تا 500 میلیون تومان در نوسان است.

اجازا کارت ملی برای خرید خود این کاین کارت درادن از کارت ملی کے کے کرد و کرد کودرند إين افكاس در بازار دلار نيز تي خاند سال اختير رخ داده است. در این معامله صاحب سرمایه از کارت ملی شخص دیگری استفاده می کند. در انجاز به ساحب کارت ملی اجرا یا بیکی از سود داه می شود در بازار ارز هر کارت ملی را بین 300 تا 500 هزار تومان می‌دادند.

چون معمولا هزینه خرید خودرو از بورس بیش از 50 میلیون تومان است و در خودروهای گران قیمت چند صد میلیون تومانی نیز امکان پذیر است، احتمالا پولی که به صاحب کارت ملی داده می شود بسیار گرانتر است. از بازار.»

انتهای پیام