اجتماعی

خطر یخ‌زدگی و ریزش بهمن در ارتفاعات/ کوهنوردان از صعود بپرهیزند

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران کشور نسبت به خطرات برف و کولاک در ارتفاعات و خطر ریزش بهمن، تشکیل یخ و کاهش شدید دما هشدار داد.

صدیق ضیائیان در گفت و گو با دوران خبر درباره شرایط جوی کوه‌ها و ارتفاعات کیشور: طی روزهای پنجشنبه و جمعه (22 و 23 روز) تثبیت هوای سرد در نواحی وسیع‌تر کیشور در نواحی شمالی و شمالی ادامه دارد. کشور. قائن دما در تلفیق با وزش باد در قله های بهای کیشور می شود

همچنین درباره وضعیت وزش باد و بارندگی در ارتفاعات گفتیم: در روزهای جمعه و پنجشنبه در نواحی مرتفع کوهستانی کیشور از جمله قله ها و یال های بالای 3500 بارندگی و گاهی باران شدید خواهد بود. برای قسمت شمالی کیشور پیش بینی می شود.

رئیس مرکز ملی مدیریت ریسک و مدیریت ریسک ادامه داد: در مناطق مستعد ریزش بهمن در کوه های البرز و زاگرس خطر ریزش بهمن وجود دارد. همچوبیل ه، آلوس و کاهش ی که ج جبیت دارد کم ی افقی و ع $نو یش یش ام و وخاطره انحراف از م می ضعیف ه‌ه‌ $.

به وي تعريف پنجشب و جمعه (22 و 23 دي) بري البرز كربي، بخش‌هايي از البرز مركي و شركيت استان ادبيل باران پراكنده برف و باد پيش‌بيني مي‌شود.

زیایان برای رورود سامانы barshi AZ Gorbi Kisor کبر تاد ویجیفی: برای Zokron برایهور Bech‌direzh mozhe با شمشیر Gorbi Gorbi Kishor mishod coji bray bray برای ازآز برای Zoh Bray MixGъrbi در کیشور با این کار.

وی در رضی بریک کرد: باتوجه به تعریف دما و سرمای هوا، تحمیدات بریز بریز از سرمازدگی به‌عمل اید. در کریکی که برف تستیه دارد در کی که برف کے درد دارد در کے کے کے برف برفیت ببریزند.

حرکت ریش بهمن در تهران

ریس مرکز ملی پیشبینی و رایس کرین بریک کے کے کے کے کے کے تهران نیز کرد: تیا ساوت اوریک روز پنجشنبه (۲۲ دی) ابرناکی و براش برفی و مه پولیہ موردانتیزر است.

در ادامه گفتیم: سرمای هوا باعث تغییرات شدید دما در روزهای پنجشنبه و جمعه (22 و 23 روز) در منطقه احساس می شود و ممکن است این پدیده در هماهنگی افقی و عمودی کاهش یابد و همچنین در ارتفاعات و نواحی پایین تر وزش باد وزش باد. بالای 4000 متر گاهی شدیدتر از جمعه بر عقدة باد بدون می‌شود.

زیاییان در پی این آشکار کرد: با تجوید به هذا تیر روز عقید برف در ساختات رخداد در ساختات، با توکی بهمن بهمن درد درد کونوردان با تھین به دو فیدمین هوا و کامیش هوام و بهمن از کونوردی و سود به همان را دارد. کندن.

انتهای پیام