ورزشی

خودم را در رئال مادرید می‌بینم/ چیزی کمتر از «ناواس» ندارم

به گزارش شفاف، امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی تیم فوتبال پونفرادینا که در لالیگا 2 حضور دارد، درباره شرایط امسال خود در این تیم و حضور در اسپانیا گفت: این خیلی پیشرفت کردم. دو انتخاب داریم. یا نکات مثبت را ببینیم یا مثل اکثر مردم سمت منفی و ناشکری و ناله کردن برویم. من همیشه شکرگزار بوده ام.

وی درباره رویای حضورش در رئال مادرید تاکید کرد: خودم را در رئال می‌بینیم. من چیزی بیشتر از لیلور ناواس دروازه بان رئال ندارم. و این شیوه زندگی مصری است. هدف اول همان هدف اول و دومی همان هدف اول است.

دروازه بان تیم ملی ایران در خصوص اینکه در گذشته زیر نام پدرش احمدرضا عابدزاده قرار داشت و سختی زیادی را متحمل شد، گفت: الان که فکر می کنم نمی توانم بگویم اذیت بود. اگر فرقی بین خوب و بد نبود، و اگر بین خوب و بد مبارزه نمی شد، خیر و خوبی وجود نداشت. تن اتفاقات باید می‌بود.

بهترین راه برای کسب درآمد از این برنامه چیست؟ در پیشرفته ترین بازی ها یک ماشین واقعی نیز وجود دارد. در بزرگ شدن کنار پدرم، یکسری چیزها را به من منتقل کرده باشد. هرکسی شخصیت خودش را دارد. پدرم گلر بزرگی بود و شخصیتش در همه دل‌ها بامند است. یاد خدا نیست، یاد خدا نیست، یاد خدا نیست.

دیدگاهتان را بنویسید