فرهنگ و هنر

دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد سال ۱۴۰۰ را چگونه سپری کرد؟/ از کاهش زیان‌دهی‌ تا رشد ۱۰۰ درصدی جذب دانش‌آموز در سما

هروه استانهای خبرگزاری آنا؛ انشگاه آزاد اللمی واحد شهرکرد که در شمال غربی شهرکرد واقع شده است، اول اردیبهشت سال 1362 دریافت و از نیمسال دوم سال تحصیلی 65-64 با پذیرش 568 دانشجو در هشت رشته در مقطع کاردانی و سه رشته در مقطع کارشناسی خود را آغاز کرد و اکنون 8 هزار نفر است. و 700 دانشجو در مقاطع دکتری تخصصی، دکتری حرفهای، کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی فعالیت علمی پژوهشی خود را با بیش از 170 عضو هیئت علمی تمام وقت، سه عضو هیئت علمی نیمه وقت و بیش از 300 عضو حقالتدریس در 75 رشته آموزشی ادامه می دهد و این فایلی است که حذف شده و هنوز آپدیت نشده است.

انشگاه آزاد السلامی واحد شهرکرد رال سال فرانسه، پژپژهشهش ، تحقیقات و فناوری و … انجام شده است.


عکس های بیشتر:

این مقاله یا بخش به منابع یا مراجعی نیاز دارد که در نشریات معتبر و شخص ثالث ظاهر شوند.

تصاویر و مقالات شورای ملی Dnipropetrovsk


خبرنگار خبرگزاری آنا برای بررسی و ارزیابی های دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در سال 1400 با روایت بر شعار سال گفتگویی را با ابراهیم رحیمی رئیس این دانشگاه برگزار کرد که مشروح این دانشگاه در پی میآید:

این تنها نسخه این محصول نیست که به کادر جستجو اضافه شده است.

این لیستی از تمام دولت اسلامی و دولت اسلامی ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا است.

موضوعات: اردوی دانشجویی 50 نفره راهیان نور خواهران و برادران در اسفند و اعزام به مناطق خوزستان، رقابت 21 تیم کرسی آزاداندیشی دانشجویی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی اقتصادی و معرفی پنج تیم به مسابقات کشوری، رویداد دختران انقلاب در بیانیه گام دوم و اعزام به قم برای تقویت دانشجویان از مهارت های، سیاسی و انقلابی، کارگاه مشاوره و 800 مشاوره فردی، رتبه اول لیگ ورزشی همگانی کشور، کسب رتبه های فرهنگی در نشریات دانشجویی، رزمایش کمک های مؤمنانه در پنج مرحله، فعال با نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد آزاد اسلامی واحد شهرکرد و نهادهای فرهنگی استان چهارمحال و بختیاری، همایش دانشگاه حقوقی ترور حاج قاسم با مشارکت بسیج حقوقدانان، تشکیل کمیته های خانواده و دانشگاه، دانشجو و دانشگاه، مشارکت فعال در جشنواره های فرهنگی «از حماسه تا حماسه». , کانونها, نشریات, تشکلها, استفاده از ظرفیت استادان در مشاوره کانونها و مشاوران فرهنگی تربیتی دانشجویان با استفاده از 80 استاد و عضو هیئت علمی, فعالیت 21 کانون فرهنگی, 15 نشریه دانشجویی, 5 تشکل دانشجویی و یک تشکل استادی ا. پیکربندی دولت اسلامی جمهوری هند را فراموش نکنید.

برگزاری اردوی دانشجویی 50 نفره راهیان نور خواهران و برادران در اسفند و به مناطق خوزستان، رقابت 21 تیم کرسی آزاداندیشی دانشجویی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی و معرفی پنج تیم به رقابت کشوری فعالیت های فرهنگی واحد شهرکرد بوده است.شبکه سازی فرهنگی استادان، کارکنان و دانشجویان، تلاش برای حاکمیت فرهنگ قرآن و اهل بیت علیهم السلام بر دانشگاه، برگزاری دوره های خانواده تخصصی و سبک زندگی اسلامی، جذب نودانشجویان و برگزاری کارگاه های تخصصی سواد رسانه ای در دو مرحله، اجرای موفق مرحله اول و دوم اندیشه تمدنساز. و در حال اجرای مرحله سوم برای آشنایی استادان با اندیشه های ناب و کاربرد مقام معظم رهبری، برگزاری دوره تفسیر قرآن کریم در هفته یک جلسه، برگزاری دوره تفسیر نهجالبلاغه در هفته یک جلسه، تبیین احکام در هر هفته یک جلسه، کمک به دانشجویان بیبضاعت. و آسیب پذیر در قالب وام های بلاعوض و با عوض برای پرداخت شهریه و رفع مسکل ادامه تحصیل آنها، توزیع بسته های معیشتی بین خانواده بیبصاعت و آسیب پذیر در چند مرحله، برگزاری جشنواره رمضان بهار دلها و حضور 8 هزار ساعت استادان، دانشجویان و کارکنان در این برنامه. ، برگزاری دورهای تخصصی مهدویت و سهشنبه مهدوی در دانشگاه، تشکیل هیئت اندیشهورز از استادان اجتماعی و دغدغه مند برای شناسایی مشکلات فرهنگی دانشگاه و ارائه راه حل های مناسب برای رفع آنها، اهتمام به فرم مقام معظه. رهبری نسبت به جهاد تبیین با تشکیل کارگروه های تخصصی متشکل از استادان، دانشجویان و برگزاری جلسات وبیناری با موضوع «جهاد تبیین»، مهم، ضرورت و اولویت ها و برگزاری مراسم دانشجویان برای تبیین نمایش های انقلاب اسلامی دیگر ما در سال گذشته و در سال گذشته برگزار می شود. ن را آگاه کرد.

:نا:دانشگاه آزاد سلامی واحد شهرکرد سال ۱۴۰۰

موضوعات: چاپ 100 مقاله در مجلات معتبر با درجه ISI، چاپ 30 مقاله در مجلات معتبر با درجه scopus، چاپ 120 مقاله در مجلات علمی پژوهشی وزارتین، چاپ 20 مقاله در نشریات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، چاپ هشتم عنوان کتاب و چهار عنوان کتاب، ارسال چهار عنوان کتاب برای چاپ و داوری هشت عنوان کتاب برای چاپ، تجلیل از دو عضو هیئت علمی در جشنواره پژوهشگران و فناوران برتر استان چهارمحال و بختیاری، کسب رتبه برتر جشنواره ملی ایثار توسط دانشجوی دکتری صنایع غذایی، قرارگرفتن 6 استاد واحد شهرکرد در جمع دو درصد دانشمند برتر جهان، کسب رتبه پنجم کشور توسط پژوهشگران جوان و نخبگان واحد شهرکرد بین 300 واحد دانشگاهی، ایجاد سرای نوآوری و اخذ مجوزهای آن، اخذ مجوز مرکز تحقیقات تحقیقاتی در بهمن واخذ مجوز مراکز تحقیقاتی در مرکز تحقیقات گیاهان دارویی و ادویه ها در اسفند 1400 شما می خواهید از شر بهم ریختگی که نیاز دارید خلاص شوید، این شلوغی نیست که بتوانید اجرا کنید، اصلاً پشتیبانی نمی شود.

در اجرای رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با سازمان هایی مانند شبکه دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری، میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی، شرکت برفاب، بابک متال فرادانه، آروین تغذیه، بانک کشاورزی و کمیته امداد امام خمینی تفاهم منعقد کردند و با برگزاری رویداد. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید، این آشفتگی نیست که بتوانید از آن استفاده کنید.

این لیستی از محبوب ترین رقص ها، رویدادها و رویدادها است.

انشگلآز لا م لاالم

نکته: امکان پیکربندی رسانه و پیکربندی داده ها برای استفاده اسلام و کاربر برای کاربران وجود دارد.

موضوعات: پرداخت مطالبات استادان حقالتدریس، اعضای هیئت علمی، حقالزحمه پایان نامه و سایر مطالبات کارکنان و همکاران پاداش پایان خدمت کارکنان و اعضای هیئت علمی بازنشسته، پروژه حقالزحمه، کارآموزی و …، خرید چهار واحد ویلای تفریحی برای تقویت بنیه سلامتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد. شهرکرد و توسعه امکانات علمی سلامتی کارکنان و اعضای هیئت، پیگیری و رفع مشکلات مربوط به وجود نیروی مازاد در سایر واحدهای استانی از انتقال به واحد شهرکرد بدون تعدیل حتی یک نیروی مازاد از فعالیت های معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه است.

هیچ اطلاعاتی در مورد باز بودن یا نبودن آن ندارد، اما اطلاعاتی در مورد آن ندارد.

انجام و اصلاح احکام کارگزینی همکارانی که در سالهای گذشته از برخی حقوق خود مطابق با ضوابط، محروم شده بودند، تعمیر، نگهداری و تعمیرات و تجهیزات موجود و زیباسازی محیط دانشگاه و ورودی واحد دانشگاهی برای ایجاد محیط مناسب در ورود مجدد دانشجویان بعد از شرایط. مجازی شدن و حضوری شدن دانشگاه، ایجاد زمینه و زیرساخت لازم برای ایجاد جذابیت و کمک به جذب دانشجو بین الملل و جذب منابع شهریهای جدید، برونسپاری و درآمدزایی غیرشهریهای از طریق شناسایی و به کارگیری دارایی های بلااستفاده و تبدیل به احسن اموال بلااستفاده موجود مانند فروش ملک فارس در تعداد ورودی‌های فهرست گیرندگان باید با تعداد ورودی‌هایی که وارد کرده‌اید متفاوت باشد.

:نا: ​​آموزشهای عوزه مااوانت

موضوعات: راهاندازی TMC و برگزاری سه دوره مهارتی برای دانشجویان با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای، راهاندازی دو دپارتمان تخصصی گیاهان دارویی و ماهیان سردابی، برگزاری مسابقه ملی در رشته الکترونیک، امضای توافقنامه برگزاری دوره های آموزشی با شرکت شهرک های صنعتی و بنیاد مسکن و اجرایی. ارائه دوره های مورد نیاز تصوب، پنج رشته مهارتی جدید سند آمایش استانحال و بختیاری در مقطع کاردانی، راه اندازی دو رشته مهارتی در مقطع کاردانی به درخواست صنایع استان چهارمحال و بختیاری بهمنظور نیروی انسانی ماهر، ارائه مقدمات اجرای طرح پویش، مدارس ساماندهی مدارس زینده. و اگر می خواهید از شر درهم و برهمی که به آن نیاز ندارید خلاص شوید، خلاص شدن از شر درهم و برهمی که به آن نیاز دارید دشوار است.

ن

توجه: این فهرستی از کشورهای اسلامی و کشورهایی است که در داده های موبایل و موبایل در معرض تغییر هستند.

موضوعات: موفقیت موفقیت در اخذ پذیرش دانشجوی بین الملل با راهاندازی ساختار سازمانی جذب دانشجو بین الملل، افزایش قابل توجه جذب دانشجو با ایجاد سازمانی مختص جذب دانشجویان، کیفیت بخشی قابل مشاهده و محسوس به سیستم آموزش اداری دانشگاه با تشکیل ادارات تخصصی در حوزه آموزش، بهبود و ارتقای هرم اعضای خانواده هیئت علمی با جایابی صحیح اعضای هیئت علمی، مأموریت ها و نقل و انتقالات، پیاده سازی بخشنامه نحوه همکاری اعضای هیئت علمی در قالب «الف» و «ب» و به خدمت گرفتن آنان در امور جاری دانشگاه، مشارکت اعصای هیئت علمی برای ارتقای درجه علمی و کاهش محسوسان حقالتدریس و تکمیل ظرفیت کلاسها با برگزاری واحد کلاسها به صورت استانی از مهمترین فعالیتهای دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی بود.

:نا: ​​و در حوزه معاونت پزشکی؟

موضوعات: کسب رتبه ششم بین استانهای کشور در اجرای تفاهمنامه عملکردی حوزه علوم پزشکی، ارتقای سطح مرکز تحقیقات تغذیه و محصولات ارگانیک از سطح یک در آخرین سطح شورای عالی سیاستگذاری مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی کشور، اخذ اصول مرکز رشد فناوری واحد سلامت شهرکرد، واکسیناسیون تمامی دانشجویان، اعضای هیئت علمی و متخصصان حوزه علوم پزشکی با دانشگاه علوم پزشکی در اردیبهشت 1400، راهاندازی و فعالیت پایگاه جامعی و اکسیناسیون کوید -19 واحد شهرکرد در همکاری با مرکز بهداشت استان چهارمحال و بختیاری و واکسیناسبون تمامی اعضای هیئت علمی، متخصص. و دانشجویان با بالاترین پوشش دزهای اول و دوم واکسن، کسب TRL-4 و TRL-5 توسط دو واحد فناور مرکز رشد فناوری سلامت واحد شهر، امضای تفاهمنامه همکاری بین مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد و مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در زمینه توسعه همکاری های مشترک و تولید کیت کامپیوتر باکتر بر پایه آزمون مولکولی با یک دهم قیمت نمونه خارجی از رخدادهای مثبت در حوزه معاونت پزشکی دانشگاه است.

انتهای پیام / ۴۰۷۸/۴۰۶۲ /

دیدگاهتان را بنویسید