اجتماعی

درمان‌های خانگی «آنفلوآنزا» – دوران خبر

بیماری آنفولانزا متوسط ​​است. بر آين اساس در صور تبلت به آن مي‌توانم اين درمان را با يكسري درمان‌هاي هنيبي مرد درمان كار داد داد.

طبق گزارش ما، اگرچه بیماری آنفولانزا در برخی موارد می تواند کشنده باشد، اما این بیماری خفیف تا متوسط ​​در نظر گرفته می شود. بر اساس اصول در صور تبلت به انفلوانزای خفیف تا متدرید می‌توانم با یکسری درمان‌های هنیبی مرد درمان کار داد داد.

برای درمان و کنترل بیماری آنفولانزا باید به نکاتی توجه کرد:

– عدم مصرف آنتی بیوتیک در ابتدای بیماری ویروسی، اما پس از هفته اول بیماری، میکروارگانیسم ها ممکن است با کمک پزشک تجویز شوند.

– مایعات کافی بنوشید

– خواب کافی داشته باشید

– از استرس دوری کنید

– داشتن تغذیه مناسب شامل مصرف میوه ها و سبزیجات قرمز و نارنجی رنگ مانند هویج، فلفل، مرکبات و…

– грм в мугить находных махал растовать беммар

– در زنان برجان، سالمندان، در زنان در بردای‌های کرونی‌ای و در دراید درایید سیستمی در ۴۸ ساعت وال اینفلوانزا، ب نازر درایست اسلتامیور می‌شود. این دارو برای کرونا و سایر ویروس های سرماخوردگی استفاده نمی شود.

– آزیترومایسین و سایر آنتی بیوتیک ها فقط برای آنفولانزا و کرونا اثر درمانی ندارند، بلکه می توانند با علائم جسمی ناخواسته نیز همراه باشند.

در زمان تبلت به صفحة‌های نخوری که دییتین نخوریم؟

در عین حال، در صورت ابتلا به بیماری های تنفسی، مصرف برخی مواد غذایی که شامل نمک و مواد محرک ترش است مانند خیار و سرکه، شیرینی ها، آجیل و غذاهای چرب، نوشیدنی های محرک مغز و القا کننده خواب در شب و در شب مانند قهوه، نوشابه و … مصرف داروها و غذاهای تند یا تند مانند فلفل، دارچین، سیر و زنجبیل را محدود کنید.

در عين حال در صور تبلت به صفحيهاي رصفيري است مفادي معدي به كورشتهاي آبدار و سوپي جوه با كرگم، كشنيز، كاهو، اسفناج، تخم كشنيز، الوبخاراي ملس و كمي زرشک بويژها در کردانه با اکيه الرکسيري عليکي است. অন্য়্য়ান সুপ্যু স্ল্য্যান, ম্সা, জু, הויז, קדו, זאפרי, גשניז, אלובקארא, באל ו גדן פוסטי קנדה מרח, רוגן עיטונם, מחורה ב זרדקובה ו אבِ לימו יא אב נרען מפיד אסט.

همچنین نخوداب شمل نخود، پیاز شیرین، کوشت کوسفند در عند سالکورده و ضعیف رامی‌شود می‌شود. سوٹ نخود یا سوٹ جوهر با نخود و مرزه برای توز ریه بویژه در سالمندان سودمند است. کسی که دکر بی اشتهایی، واساکو و کاکیتی شد، می‌کنه از سمنو، جوانه قدمو، جوانه نخود، برغه‌های شیرین، توت کشک، انجیر، شیربرنج با سیاه‌دانه و کمی درچین، شله زرد با کلام بادام و بعد بهرا ببرند. অন্য়্যান ، গর্ডু ، পিস্তা ، পিস্তা ، বাদ্ম্দ ، נק קשמש ו מ ט ט ט מ מ מ י י נפקל דר סט סט.

هویج اب پز، كدو حلوای اب پز، شلغم اب پز، به اب پز، در كاسینی كه واسعان هازم و عبادت دردان مفید است. اضافه شدن قدری عصال و کردی زفارون ساییده به هویج و کدوحلوای و به اب پیز افضلون انها را توازف می‌کند. دمونش دمنوش اويشن، شيرين بيان و اناب 1 او دو بر در روز نيز سودمند آست کشمل 1 کوشکس ديوکهوري برگ اويشن، 1 يک کاسکه کيخوري ريشيه شيرين بيان و پيک عناب چنگال زدي و شکد شده است. البته مادران باردار باید در استفاده از این دستور احتیاط کنند. অন্তে ব্র্যান ক্ষিন কিষ্রকাক্ন বালা দারানান শিরিন বিন বিশি আশা অশা কার কার কাহান কাহান در عين حال براي كنديني با نصف كيں بالا قبل از اين است.

அக்குக்கை அக்க்குமியியிய்கு மாட்ட అక్యికి మ్ట్య్త్త్తి డ్ర్ర్క్ డ్ర్ట్ బ్ద్య్ బ్రిక్ట్ సాడి సాడ్తిక్తికిన ، సాఫ్ర్ ، ద్రచ్ని ، р ، рarз ، babooneh

அக்க்கு है व दर्मानहाय अग्यी बा तुजज

سرفه شخص

سرفه خشک در پنج روز از علائم آنفولانزا و کرونا طبیعی است، اما اگر سرفه بیش از 10 روز طول بکشد، می تواند نشانه دو بیماری مانند سینوزیت باشد که توسط پزشک قابل درمان است.

هنما سرفه پرفیروا در سیتوسته یا نیمه سیته يك قاشق مرباخوري به‌دانه در يك ليوان آب جوش، دم شود و هر نيم ساعت دو قاشق مرباخوري از لعب آن ميل شود.

عصال، لیمو، به‌دانه، دمنوش بانفاشه و انجیر نیز می‌شود.

سرفه خلط‌دار

فرد مبتلا به آبریزش بینی در پنج روز اول بیماری ممکن است علائم التهاب مجاری هوایی (برونشیت) ناشی از آنفولانزا یا ویروس کرونا را داشته باشد و نیازی به آنتی بیوتیک نباشد، اما آبریزش بینی در هفته دوم نیاز به مشاوره دارد. پزشک خانواده

همچنین پنج قاشق غذاخوری برنج را با یک قاشق غذا در 5/1 لیتر آب می جوشانند تا به اندازه یک لیوان شود و هر هشت ساعت نصف لیوان به مدت 12 ساعت مصرف می شود.

سل

تب بالا در فيندون زير ۴ سال مجموعة است ماست تنظن شود. بنابراین والدین در مقصد باید سرعت را کنترل کنند. برای تبر می‌توان از استامینوفن و ایبوپروفن هر هشت ساعت (برای تبرین بر اساس وزن و سعر) کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد پس از درویه دارو پاشویه با اب ولرم تا زمان پیمن امین تب رضی ابید.

اب سيب، موه‌هاي هاويمي کولاسيم نازي موز، کيوي، پرتقال، تاليبي، اسفناج، کدو کو وايک، ويچ و…، مواد پروتئيني شامل آرد، پنير و تخم‌مرغ، منابع غذايي حاوي ويتامين A مانند تخم‌مرغ زرد، لبنيات و کره، میوه های رنگی و سبزی های زرد و سبز مانند اسفناج، هویج، کدو حلوایی شیرین، موز، انگور، خرمالو و… نیز مفید است.

ضعف و ضعف

סעל: מקידן מק ק עס עס מרב( ז י משלע ב ו על ב א ל ל ל ס ס ק ק סטן סטן סטן שט igh

باید تویں کرد ک واسوک و بی هالی شفریت باد از روز پانگ از کریں انفلوانزا YA کورونا نیاز به صوریک مسیست کندید دارد.

بدن درد

استامينوفن و يبوبروفن بلاس بر درمان تب براي تسکين دردهاي بدن، سردرد و گلو درد نيز تصريق مي‌شوند.

درمانهای هنگیز شمل بریک دمنوش درچین و سال است.

سردرد

سردرد خفیف تا متوسط ​​از علائم آنفولانزا و کرونا است. در عین حال درمانهای نیگی شمال برازی تکم کشنیز و نبات (به نیست به کامه یک کاشک مرباخوری) پس از هر وهی دیںیہ، استشمام گلاب YA روگن YA اسانس گل سره است.

گواتر

– استامينوفن و يبوپروفن استمينوفن شود.

– مایعات و سوپ های داغ و غذاهای گرم و خشک ممکن است مفید باشد.

– اب نبط سرماخوردگی مکیده شود.

– غرغره و یدمنوش گل ختمی (یک قاشق دمنوش کتمی در یک لیوان آب جوش به مدت 10 MINUTE دمنوش، روزی سه بر) می تودان مفید

تحوع و استفراق

– تعداد وعده های غذایی را افزایش می دهیم و حجم غذا را در هر وعده کاهش می دهیم و از مصرف غذا در حجم های سنگین خودداری می کنیم.

– تکه‌های میوه کنک یا آب میوه‌های کنک می‌تونه آمدید.

– پس از تصفیف استفراغ، می‌وجهمن كمی میكرك رقیق من اب مرك، اب سیب كنیم.

– پس از هشت ساعت قطع استفراغ، می توانیم مصرف غذاهای جامد را شروع کنیم.

– هر بار با یک وعده غذایی ساده و کم حجم مانند مرغ پخته، سیب زمینی، برنج، تخم مرغ آب پز شروع می کنیم.

اسهال

در برکی از المزید می توادن ییک از سمامت انفلوانزا ای کورونا بهد و سودیا ب درمان های هنیبی تی سه روز می بهید و نیاز به آنتیبیوتیک دیر. اگر اسهال دارید از مصرف غذاهای چرب، قرمز، فست فود و سس خودداری کنید. از استقرام معداد ديعين نفاخ سوداء كنيم. مواد غذایی مانند برنج، سیب آسیاب شده پوره شده با نعنا و سیر و موز مصرف می شود. در تول روز بریا جبران کم آبی بدن موقیرت به تولو روز بری جبرانی کم آبی بدن میکریت به تولو روز کیم. கார்கு ஶிர் ஡ர் பேர்க்கு

يبوست

يبوست از شماء لافلوانزا و كرونا نيست، اما درروست في المقاوم للمتعددة مي‌توند در عبدبيان به انفلوانزا شود.

درمان‌های نبیگی ایبوست شمال منزل سه تا پنج تصفیف خیسانده پیش از هر ورمها دیتینه، برومیک یک تا دو قوشق دیکشیر با یک لیوان آب جوش سوبه ناشتا، روگن زیتون یک کوشکز دیگوکوری پس از هر ورمهین است.

باورهای صندوق در طب سنتی

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، لازم به ذکر است که باورهایی مانند گیاهان دارویی بی ضرر هستند، مصرف گیاهان دارویی همراه با داروهای شیمیایی مشکلی ایجاد نمی کند، طب سنتی به تنهایی می تواند همه بیماری ها را درمان کند، مصرف غذاهای گرم مانند سیر و زنجبیل امکان ابتلا به ویروس وجود ندارد و هر چه بیشتر آن را مصرف کنید، بیشتر مصرف شود، موثرتر باشد، در پیشگیری و درمان بیماری موثرتر باشد، در پیشگیری و درمان موثرتر باشد. درمان بیماری، هر چه استفاده از داروهای گیاهی موثرتر باشد و هر چه بیشتر از آنها استفاده کنید، آنها را به صورت مستقل و بدون نظارت پزشک مصرف کنید.

انتهای پیام