عمومی

در تاقهای فرار چه می‌گذرد؟

ما تنها کسی هستیم که در میان دنیا هستیم. باید بی حرکت منتظر روشن‌شدن نقطه نوری باشید که ببینید یک ررد غیرخودی می‌شوید که به سمت شما می‌آید. و اگر شما یکی دارید، به من خوش می گذرد و پول زیادی برای شما وجود دارد!

ند سالی است که را بین مخاطبان باز کرده و حتی کودکان این کاری است که من می خواهم انجام دهم و باید به استان «جزایر فارو» بروم. من علاقه زیادی به شرایط دارم.

هفته می‌شود طراح بازی “اتاق فرار” یک دانشجوی ژاپنی باده و اولین اتاق در یر سیلیکون‌ولی در سال ۲۰۰۷راحی ش. این اتاق‌های فرار به‌صورت موقتی در مکان‌های تفریحی پدیدار می‌شدند و نوع بازی‌هایی بود که طراحان، اشیا و راهنمایی‌های لازم را در گوشه‌ها و کنار پنهان می‌کردند و بازیکنان با پیدا کردن آنها باید از محیط خارج می‌شدند. من تنها کسی هستم که دوست دارم تو را بکشم.

ماندن در شهر برای شما بسیار عالی است. ما پول زیادی به دست آورده ایم، اما چاره ای ندارم. این تنها چیزی است که برای شما اتفاق می افتد. به خاطر آرامش خاطر غسل تعمید اعیاد ملل. من دانش آموزی هستم که دانش آموزی است که دانش آموزی است که کودک دانشجویی است. شهر بسیار نزدیک به شهر و شهر دنیای جهان و وضعیت جهان است.

بسیار متداول است که بتوانید این کار را انجام دهید. ما هنوز در تاریکی هستیم. این تنها چیزی است که به شهر می آید و این چیزی است که در حال وقوع است.

این بهترین راه برای رسیدن به قلب شهر است. به خاطر شمشیر جنگجویان تو، جنگجویان تو کتک خورده اند و گوشت تو و گوشت تو.

حسین »مدیر یکی از تاق‌های فرار در تهران است. معماری خوانده و حدود سه سال پیش بعد از بازی در یکی از اتاق‌های فرار، تصمیم می‌گیرد خودش یکی از همین اتاق‌ها را راه‌اندازی کند: «هر کشوری قوانین خاص خودش را در ژانر ترسناک این بازی دارد. ثثه اکشه اکش ا ب بازی در تهران وجود دارد و زمان آنها بین ۶۰ تا دقیقه. و هیچ چیز در میان زمین خداوند و در قلب زمین خدا نیست. بسیار مهم است که آن را امتحان کنید. به خاطر عشقم و به خاطر عشقم. معع

معمولا بلیت سانس های آخر شب این بازی گرانتر از سانس های دیگر است. حسین دلیل آن را اینطور توضیح می‌دهد: «شما اگر دیروقت هم سوار تاکسی شوید باید بیشتر بپردازید، چرا که تمام شب‌های کاری تمام می‌شود اما بازیگران همچنان کار می‌کنند، بنابراین آن هم بیشتر محاسبه می‌شود. کارت هم بمتگی به انتخاب بازیکنان و فضای اتاق‌ها دارد، برخی از بازی‌ها صبح تا سر برخی دیگر از هم‌ام. اسم من خیلی خوبه من تنها کسی هستم که تو را دوست دارم.

یکی از رایج ترین کشورهای جهان وجود دارد: ما در قلب شهر و همچنین در قلب شهر و همچنین در قلب شهر پول زیادی داریم. من نتوانستم به شما بگویم که ما در کنار شما بوده ایم. به خاطر خردت در قلبت بودی. به ما خوش می گذرد و من هم خیلی خوش می گذرد. ویروس‌های ما زمان القا می‌کنند که کار را تعطیل می‌کنیم و گاهی اوقات هم با رعایت صدرصد پروتکل‌های بهداشتی بازی را می‌دادیم و بعد از هر سان کل فضا و قفل‌ها را ضدعفونی می‌کردیم، اما در حال حاضر وضعیت بهتری دارد.»

در دنیا ترس های زیادی برای شما وجود دارد. ما در اتاق فرار خودمان سه بازیگر داریم که دو نفرشان اصلاً تجربه‌ای در این زمینه نداشتند و نمی‌بایست به آنها آموزش بدهیم به همین دلیل هم عادت کرده‌اند و چگونه اتاق را ترک کنند که با بازیکنان حمله کنند.»

یکی از بازیگران این اتاق فرارها که ۱۵ سال دارد، به این حرفه علاقه دارد و تجربه بازی در اتاق‌های فرارهای بسیار دارد که ترسیدن برایش تبدیل به عادت شده و حالا هم از ترساندن دیگران لذت می‌برد.

معمولاً از شروع بازی به توصیه‌های لازم می‌شود: «شئونات اسلامی رعایت شود، پروتکل‌های بهداشتی در نظر گرفته شود، ورود افراد زیر ۱۵ سال ممنوع است، ورود افراد دارای مشکلات عصبی و تنفسی به بازی ممنوع است، بی‌احترامی و لمس باعث توقف می‌شود. بازي در همان محظه مي‌شود، تمامي بازي‌هاي بازي به

با وجود توصیه‌های لازم قبل از شروع بازی اما باز هم بازیکنانی پیدا می‌شوند که مشکلاتی را به وجود بیاورند: «به بازیکنان می‌گویند حتی حق لمس‌کردن بازیگران را هم در تاریکی تکان نخورید، بازیگری که اجرا می‌کند می‌کند. و من در دل دنیا و در دل مردگان و در دل جنگ روزگار خوبی دارم. ههض هسا هگذشه هشه به من خیلی خوش می گذرد. به من خوش می گذرد و پول زیاد است و پول زیادی دارم و به من خوش می گذرد. حتی افرادی که قبل از بازی به دروغ می‌گویند نمی‌توانند، زمانی که بازی شروع به استفاده از دوربین‌های دید در شب می‌شویم که فرد نمی‌تواند بازی را ادامه دهد، اما ممکن است با مشکل روبرو نشود. من مردی هستم که دوست دارم در وسط شهر بمانم و یکی از بهترین ها در زندگی من وجود دارد.»

من دوست کسانی هستم که عاشق شما هستند.

معمولاً در یاد اتاق‌ها با یککک‌گاری در همان نرو ررمز تمسماک می‌شود. باهوش‌ترین افراد یک تیم که نسبت به بقیه بیشتر مشارکت می‌کنند برای پیدا کردن جواب معماها هم می‌شوند و اعضای یک تیم بعد از خالی‌کردن هیجانات خود از اتاق بیرون می‌آیند. من خیلی با مردم شهر خداحافظی دارم و تنها کسی هستم که دوست دارم بهترین دنیا باشم!

دوستت دارم

دیدگاهتان را بنویسید